Wszystkie duety Krzysztofa Kiljańskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2015 12:14
Sławę i popularność przyniosła mu debiutancka płyta In The Room, a zwłaszcza singiel "Prócz Ciebie nic" - duet z Kayah.
Krzysztof Kiljański
Krzysztof Kiljański Foto: M. Borawska/PR

W 2014 roku Krzysztof Kiljański wydał płytę "Duety", na której zaśpiewał m.in. z Grażyną Szapołowską, Haliną Mlynkovą, a także Sarsą Markiewicz i Izą Kowalewską. Jednak nim jego przeboje poznała cała Polska, zdobywał laury na festiwalu jazzowym Złota Tarka i na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie.

Wokalista, czasem gitarzysta i klawiszowiec, niedoszły akordeonista i perkusista będzie gościem weekendowego cyklu "Bez Tajemnic".

Beata Kozidrak, Budka Suflera, Anita Lipnicka >>> Posłuchaj rozmów z poprzednimi bohaterami cyklu "Bez Tajemnic"

Dlaczego trafił do wojskowego zespołu? W jakich okolicznościach musiał pukać do garderoby Violetty Villas? Jaką rolę odegrał kosz na śmieci na jego debiutanckiej płycie? Dlaczego nie był przekonany do tekstu "Prócz Ciebie Nic" i za co otrzymał soczystą reprymendę od Kayah? Te i inne historie usłyszymy w weekendowym cyklu "Bez Tajemnic".

***

Na spotkania z Krzysztofem Kiljańskim w niedzielę (8.03) o godz. 10.55, 11.55, 13.55, 14.55, 15.55, 16.55, 18.55, 19.55 zaprasza Marcin Kusy.

tj

Czytaj także

Krzysztof Kiljański o duecie z Szapołowską: ujęła mnie od pierwszego spotkania

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2014 08:01
- Byłem przekonany, że zamówi lampkę wina, a wybrała małe piwo - mówił w Jedynce Krzysztof Kiljański o okolicznościach, w jakich poznał aktorkę.
rozwiń zwiń