Doda podbije zagraniczne listy przebojów?

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2015 13:30
W "Leniwej niedzieli" zapytamy artystkę, czy taki właśnie zamiar towarzyszy powstaniu angielskojęzycznej wersji piosenki "Riotka".
Dorota Doda Rabczewska
Dorota "Doda" RabczewskaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Najnowszy singiel Dody - w oryginalnym, polskim brzmieniu - był jedną ze styczniowych Piosenek dnia Jedynki. O anglojęzycznej wersji utworu porozmawiamy z wokalistką po godz. 11.30.

Na początku tej godziny odwiedzi nas również Marcin Nowakowski - saksofonista grający smooth jazz, który pracował z Jeffem Loerberem. Porozmawiamy o jego najnowszej płycie pt. "Live".

Natomiast o 10.30 zaprosimy słuchaczy na Night of the Proms - koncert, który odbędzie się 21 marca w Łodzi (wystąpią m.in. Katie Melua, Kim Wilde i Level 42). O szczegółach opowie Chris Verbruggen, organizator wydarzenia.

***

Na "Leniwą niedzielę" (8.03) od 10.00 do 15.00 zaprasza Maria Szabłowska.

pg

Zobacz więcej na temat: Doda

Czytaj także

Doda na Eurowizji? "Z przyjemnością, ale..."

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2015 17:45
- Rozmawiałam na ten temat jeszcze przed ubiegłorocznym finałem. Z przyjemnością zrobiłabym wielkie show. Jeżeli tylko będą na to pieniądze, to ja jestem gotowa - mówi w Jedynce Doda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Doda: radio często przychodzi mi z odsieczą

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2015 10:55
- Spędzam bardzo dużo czasu w samochodzie jeżdżąc na koncerty. Kiedy znudzą mi się już wszystkie płyty, które przesłuchuję setny raz, wtedy włączam radiostacje - mówi Doda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Doda: ludzie w ogóle mnie nie znają

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 20:00
- Wizerunek, który sprzedaję w mediach różni się od tego, co jest w czterech ścianach mojego domu, co zna rodzina i przyjaciele. To dobrze - mówi Dorota Rabczewska.
rozwiń zwiń