Zegarek złamie kolejną polityczną karierę?

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2015 07:35
Czy Michał Kamiński podzieli los Sławomira Nowaka skazanego nieprawomocnie za pominięcie zegarka w oświadczeniu majątkowym?
Michał Kamiński w studiu radiowej Jedynki
Michał Kamiński w studiu radiowej JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie domniemanego zatajenia prawdy w oświadczeniach majątkowych Michała Kamińskiego jako posła do Parlamentu Europejskiego. Obecny sekretarz stanu podejrzewany jest o nie umieszczanie w oświadczeniach zegarka wartego 37 tys. zł.

Sam polityk zadowolony jest z decyzji prokuratury twierdząc, że to najlepszy tryb dla wyjaśnienia całej sprawy. O szczegóły zapytamy Michała Kamińskiego, który będzie gościem "Sygnałów dnia" we wtorek (7.04) o godz. 8.15.

Wcześniej, o godz. 7.15 gościem radiowej Jedynki będzie wiceminister zdrowia Igor Radziewicz- Winnicki. Premier Ewa Kopacz zapowiadała, że po upływie kwartału zostanie oceniona skuteczność tzw. pakietu onkologicznego. Kwartał minął, więc czas na wnioski.

***

"Sygnały dnia" od poniedziałku do soboty od godz. 6 do godz. 9. Zapraszamy do słuchania!

Czytaj także

Nowa afera zegarkowa. CBA sprawdza Michała Kamińskiego

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2015 10:27
Centralne Biuro Antykorupcyjne sprawdza doniesienia dziennika "Fakt" na temat nie umieszczenia w zeznaniu majątkowym ekskluzywnego zegarka Michała Kamińskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

CBA bada oświadczenie majątkowe Michała Kamińskiego

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 18:02
Do połowy czerwca potrwa kontrola oświadczenia majątkowego ministra w kancelarii premiera Michała Kamińskiego, która rozpoczęła się w zeszłym tygodniu - poinformował rzecznik prasowy CBA Jacek Dobrzyński. Zaznaczył, że Biuro systemowo analizuje te oświadczenia.
rozwiń zwiń