X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy NowoczesnaPL to Platforma Obywatelska bis?

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2015 05:00
Zapytamy o to profesora Leszka Balcerowicza, który będzie gościem wtorkowych "Sygnałów dnia".
Leszek Balcerowicz
Leszek BalcerowiczFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Pod koniec maja odbył się kongres założycielski Stowarzyszenia NowoczesnaPL, którego twórcą jest ekonomista Ryszard Petru. Wspierają go m.in. były minister finansów Leszek Balcerowicz oraz były szef Unii Wolności Władysław Frasyniuk.

Stowarzyszenie mówi o walce o wolny rynek, nieskrępowanej przedsiębiorczości, likwidacji przywilejów emerytalnych i odejściu od finansowania partii politycznych z budżetu - z podobnymi hasłami szła osiem lat temu do władzy Platforma Obywatelska.

***

Na rozmowę z prof. Leszkiem Balcerowiczem zapraszamy we wtorek (9.06) o godz. 7.15. "Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00.

tj/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ryszard Petru: w Polsce wieje wiatr zmian

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2015 08:20
Zdaniem Ryszarda Petru, założyciela stowarzyszenia NowoczesnaPL wybory prezydenckie pokazały, że Polacy oczekują zmian w polityce. - Nasza oferta jest skierowana do tych wszystkich, którzy są wkurzeni, a jednocześnie chcą zmieniać Polskę - mówił gość Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janusz Lewandowski: możliwa współpraca PO z NowoczesnąPL

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2015 12:54
- Współpraca Platformy Obywatelskiej i stowarzyszenia Ryszarda Petru byłaby możliwa na gruncie programowym - mówi w audycji "Z kraju i ze świata" w radiowej Jedynce europoseł PO i szef Rady Gospodarczej przy premier Ewie Kopacz Janusz Lewandowski.
rozwiń zwiń