Opole 2015: słuchaj transmisji koncertu na żywo!

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2015 20:00
Koncert "Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki!" na antenie Jedynki oraz naszej stronie.
Podczas koncertu  Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki na scenie amfiteatru w Opolu zobaczymy plejadę gwiazd piosenki i teatru
Podczas koncertu "Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki!" na scenie amfiteatru w Opolu zobaczymy plejadę gwiazd piosenki i teatruFoto: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Rozpoczęło się największe święto polskiej piosenki -  52. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej OPOLE.

Zapraszamy na transmisję koncertu "Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki!". Wyjątkowe widowisko aktorsko-wokalne z okazji 100 urodzin współtwórcy "Kabaretu Starszych Panów" rozpoczęło się o godz. 22.10. Plejada gwiazd piosenki oraz sceny teatralnej zaśpiewa utwory pełne humoru i nostalgii.

Wystąpią m.in.: Joanna Kołaczkowska, Joanna Kulig, Hanna Śleszyńska, Natalia Przybysz, Hanna Banaszak, Anna Maria Jopek, Grzegorz Turnau, Zakopower, Piotr Machalica, Zbigniew ZamachowskiKabaret Mumio i Grupa MoCarta. Koncert prowadzi Magda Umer, która wraz z Arturem Burchackim odpowiada również za jego reżyserię.

Zapraszamy również na transmisję wideo niedzielnego koncertu "Muzyczna biografia – 90 lat Polskiego Radia" >>>

***

Na koncert "Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki!" zapraszamy w piątek (12.06) o godz. 22.10.

tj/ei

Czytaj także

Kabaret Starszych Panów. Tak powstawała legenda

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 13:21
- Oni nie podchodzili do tego, jakby mieli swoje pięć minut. Robili to na najwyższym poziomie. Dzisiaj taka sytuacja już się nie zdarza - powiedział w radiowej Jedynce Grzegorz Wasowski, syn Jerzego Wasowskiego, który razem z Jeremim Przyborą stworzył Kabaret Starszych Panów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Wasowski: tata był perfekcjonistą i geniuszem

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2013 20:51
- Jak coś robił to musiało być na poziomie - wspominał Grzegorz Wasowski w cyklu radiowej Jedynki "Bez Tajemnic" swojego ojca kompozytora i reżysera, współtwórcę "Kabaretu Starszych Panów", Jerzego Wasowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hanna Banaszak: składam się głównie z mówienia "nie"

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 07:00
- Nie chciałabym absolutnie się żalić, po prostu w taki właśnie sposób odnajduję się w obecnej rzeczywistości. Z propozycji, które otrzymuję, wybieram tylko to, co mi odpowiada. Stąd może wrażenie, że ostatnio mniej mnie widać - mówiła w radiowej Jedynce Hanna Banaszak.
rozwiń zwiń