Lato z Radiem 2015. Enej z przytupem na otwarcie trasy!

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2015 12:00
W sobotę 27 czerwca rusza największa w Polsce wakacyjna trasa koncertowa promująca kultową audycję Radiowej Jedynki "Lato z Radiem".
Audio
  • "Lato z Radiem" rusza w trasę koncertową - początek w Uniejowie i Włocławku
Enej już po raz czwarty bierze udział w trasie Lata z Radiem
Enej już po raz czwarty bierze udział w trasie Lata z RadiemFoto: materiały promocyjne

Wakacyjne imprezy, podczas których wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, odbędą się w 20 miastach na terenie całego kraju. W sobotę "Lato z Radiem" zawita do Uniejowa.

"Lato z Radiem" >>> Zobacz trasę koncertową

Na scenie ustawionej na boisku przy termach zagrają Szafa Gra, Pectus, Formacja Nieżywych Schabuff oraz gwiazda wieczoru - zespół Enej. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci, dla których specjalny program przygotowało Centrum Uśmiechu.

Imprezę poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki, usytuowanego tuż obok sceny, będą Karolina Rożej, Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.


W tym roku obok przedpołudniowej audycji "Lato z Radiem", nadawanej od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-12.00 i w niedziele w godz. 10.00-12.00, Radiowa Jedynka zaproponuje także dwa dodatkowe pasma - "Lato z Radiem Extra" i "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwsze z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany w godz. 16.00-23.00 w soboty i niedziele, prowadzony przez Marię Szabłowską, Zbigniewa Krajewskiego, Małgorzatę Kościelniak i Marcina Kusego.

Natomiast "Lato z Radiem pod gwiazdami" pojawiać się będzie na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. W audycji Marcin Kusy opowie o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem" oraz muzyczne podsumuje koncerty dnia. Nocna audycja będzie także okazją do ponownego wysłuchania wszystkich "Piosenek dnia Jedynki" z mijającego tygodnia.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2015 od A do Z - internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - również zostaną zamieszczone w serwisie.

mat. prom. PR/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lato z Radiem: z żółwiem można się zaprzyjaźnić

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2015 13:10
"Lato z Radiem" już w trasie z sympatycznym żółwikiem, tegoroczną maskotką audycji. A my przy okazji obaliliśmy kilka mitów dotyczących tych gadów.
rozwiń zwiń