X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tekst dyktanda autorstwa Katarzyny Kłosińskiej

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2015 15:19
Audio

Wynurzenia blogerki

Poniedziałek

Po kiego czorta mi ten niby-pamiętnik?! A żebyż szlag trafił tego wszechpolaka, arcymistrza hatha-jogi, a tak naprawdę hochsztaplera psubrata, który mnie wciągnął w to szubrawstwo!  Bloguję już od pozawczoraj i zaledwie paręnaście razy mnie zhejtowano i raz polubiono.

 

Wtorek

O, wieszczko! Rzezajże w rzewliwych słowach jak w jasnozielonym chryzoprazie, szlifujże je niby złotożółty heliodor, rzeźbże żarzące się arcypoematy i durzże nimi dusze wielusetysięcznych ludzkich rzesz! Dążże do miriatysięcznych polubień!

 

Środa

Wrzuciłam na bloga zhologramowaną aerofotografię, można by rzec: landszaft. W  burzanie buszuje, żując zboże, około dziesięciomilimetrowy omrzel. Opodal w drobnoziarnistym piasku nurza się ciemnobrązowy nurzyk, a burzyk o matowoczarnym dziobie łowi bystrzyki. Obok żeruje skądsiś przybyły wpółżywy dzierzyk pstrogłowy, a przy nie nazbyt zszarzałym kurzeniu rzępoli na złóbcokach, znużony kośbą, mużyk w rubasze, rzeźwiony rześkim powiewem chamsinu sponad nieważkiego cirrocumulusa. Uff! Ponaddwukrotnie więcej hejtów [też: hate’ów].

 

Tekst przygotowała Katarzyna Kłosińska

  

Zobacz więcej na temat: Dyktando Katarzyna Kłosińska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak