Burza przerwała koncert Lata z Radiem w Stegnie. Pogodowe kłopoty mamy z głowy na resztę trasy

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2015 11:59
Już zespoły Szafa Gra i Papa D. występowały w strugach deszczu. Jacek Stachursky wyszedł na scenę i był gotów wystąpić nawet a capella, koncert jednak przerwano ze względów bezpieczeństwa.
Audio
  • Koncert w Stegnie przerwała burza, ale studio plenerowe Lata z Radiem zostało w Stegnie (Lato z Radiem extra/Jedynka)
Burza przerwała koncert Lata z Radiem w Stegnie. Pogodowe kłopoty mamy z głowy na resztę trasy
Foto: mat. promocyjne

- Drodzy Państwo, zazwyczaj na każdej trasie zdarza się tak, że z powodu pogody musimy przerwać koncert i z reguły jest taki tylko jeden. Więc to już za nami - podsumowała optymistycznie Sława Bieńczycka.

Gramy więc dalej! W następny weekend spotykamy się w Inowrocławiu (25 lipca) i Czersku (26 lipca), gdzie zagrają Papa D., Rafał Brzozowski, Pectus i Perfect. Do zobaczenia!

Spotykamy się 19 lipca na placu przy ul. Jagiełły w Stegnie, gdzie grają zespoły Szafa Gra, Papa D. Gwiazdami wieczoru będą Stachursky i Zakopower - obie formacje wyjdą na scenę tegorocznego Lata z Radiem po raz pierwszy, a nasz publiczność z pewnością zgotuje im gorące przyjęcie.


Jak co tydzień na najmłodszych uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Centrum Uśmiechu.  

Koncert poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.

Baw się z nami/

Radiowa Jedynka poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.


Materiały dotyczące tegorocznej trasy koncertowej (zdjęcia oraz komunikaty prasowe) są dostępne do pobrania pod linkiem: https://ftps.polskieradio.pl/dav/lato_z_radiem/ (login: redaktor, hasło: Lato2015!). Polskie Radio S.A. zezwala na bezpłatne wykorzystywanie zdjęć pod warunkiem spełnienia następujących zasad: 1. Zdjęcia zostaną wykorzystane wyłącznie w celach promocyjnych Polskiego Radia S.A. poprzez ich publikację w prasie codziennej, branżowej oraz innych specjalistycznych wydawnictwach oraz mediach elektronicznych. 2. Zdjęcia nie będą zniekształcone lub zmodyfikowane. 3. Zdjęcia nie zostaną wykorzystane do własnych celów marketingowych lub komercyjnych.

materiały prasowe/pg

Czytaj także

55 tysięcy gości "Lata z Radiem" w Grodzisku Mazowieckim i Rudzie Śląskiej

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2015 12:32
W miniony weekend Radiowa Jedynka zawitała do kolejnych miejscowości na muzycznym szlaku "Lata z Radiem" i odnotowała pierwszy w tym roku rekord frekwencyjny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Lato z Radiem" - koncert Papa D. w Skokach

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2015 10:47
Papa D. zainaugurował koncertową trasę "Lata z Radiem" w Skokach.
rozwiń zwiń