X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Między Czerskiem a Nysą. Lato z Radiem za murami

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2015 15:00
Miejskimi oczywiście. Zwiedzimy najbardziej charakterystyczne budowle obu miast i zaprosimy na 10. koncert tegorocznej trasy Lata z Radiem.
Blisko 700 żołnierzy w mundurach z epoki napoleońskiej z Polski, Czech, Niemiec, Białorusi, Litwy, Węgier i Włoch, 40 armat i 12 koni wzięło udział inscenizacji wielkiej bitwy o Twierdzę Nyską. Inscenizację zorganizowano w 200. rocznicę bitwy z 1807 roku, kiedy to po 114 dniach oblężenia połączonego z nieustannym ostrzałem artyleryjskim, wojska n
Blisko 700 "żołnierzy" w mundurach z epoki napoleońskiej z Polski, Czech, Niemiec, Białorusi, Litwy, Węgier i Włoch, 40 armat i 12 koni wzięło udział inscenizacji wielkiej bitwy o Twierdzę Nyską. Inscenizację zorganizowano w 200. rocznicę bitwy z 1807 roku, kiedy to po 114 dniach oblężenia połączonego z nieustannym ostrzałem artyleryjskim, wojska nFoto: PAP/Archiwum/Krzysztof Świderski

Z Czerska, pięknie położonego na Pojezierzu Południowopomorskim w rejonie Borów Tucholskich, nadawać będą Karolina Rożej i Roman Czejarek, którzy w ten weekend są gospodarzami plenerowego studia Radiowej Jedynki. Wraz z ich gośćmi poznawać będziemy historię Czerska w przededniu 90. rocznicy nadania praw miejskich, smakować tradycyjne potrawy regionu i mówić o współczesnych atrakcjach miejscowości.

Po godz. 12 gościem Sławy Bieńczyckiej w warszawskim studiu Jedynki będzie Marcin Nowak, który opowie o Twierdzy w Nysie.

Spróbujemy także pobiegać z Marcinem Chłopasiem w cyklu "Bieganie na fali".

***

Do słuchania "Lata z Radiem" zapraszamy w niedzielę (26.07) w godz. 9.00 - 12.00. Program poprowadzi Sława Bieńczycka.

asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Fort Boyen - zdobądź to, czego nie podbiła armia

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2015 14:58
Zabytkowa budowla stojąca w Giżycku była podczas I wojny światowej miejscem triumfu Prusaków nad Rosjanami.
rozwiń zwiń