"Lato z Radiem Extra" wśród gwiazd!

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2015 12:30
Weekendowa audycja to interaktywny program, w którym łączymy studio Radiowej Jedynki oraz scenę i studio plenerowe Lata z Radiem.
Lato z Radiem Extra wśród gwiazd

Zalety "Lata z Radiem Extra" to duża dawka muzyki oraz multimedialne łączenia ze studiem plenerowym, którego gospodarzami w ten weekend są Sława Bieńczycka i Roman Czejarek oraz z Bogdanem Sawickim, prowadzącym koncerty Lata z Radiem.

W sobotę (22.08) Lato z Radiem gra w Wyszkowie >>>> Oglądaj na żywo!

Dzięki interaktywnym połączeniom słuchacze przed radioodbiornikami mogą "przenieść się" przed samą scenę i poczuć niepowtarzalną atmosferę weekendowych koncertów największej letniej trasy koncertowej w Polsce. A internauci zobaczyć, co się dzieje na scenie i w naszym studiu.

Porozmawiamy również z artystami, którzy wystąpią na scenie, a będą to: Maciej Pol, Big Cyc, Andrzej Piaseczny i Blue Café!  

***

Do słuchania "Lata z Radiem Extra" w sobotę (22.08) od godz. 19.00 do 23.00 zaprasza Małgorzata Kościelniak.

asz

Czytaj także

Lato z Radiem. Afromental: u nas zawsze jest ogień

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2015 13:02
- Nasze koncerty najfajniej się przeżywa, kiedy się w nich uczestniczy - mówili po koncercie "Lata z Radiem" 2015 w Skokach muzycy zespołu Afromental.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niesamowita historia cerkwi w Radrużu

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2015 11:23
- Cerkiew w Radrużu odwiedza rocznie blisko 12 tysięcy osób - mówi w Jedynce Stanisław Piotr Makara, dyrektor Muzeum Kresów w Lubaczowie.
rozwiń zwiń