Gorący wieczór z Zakopower. Oglądaj koncert na żywo

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2015 16:00
Za nami występ zespołów Red Lips oraz Enej. Trwa koncert "Lata z Radiem" w Ciechanowie.
Audio
  • Zapraszamy na koncerty Lata z Radiem w Ciechanowie i Płocku (Jedynka)
Zakopower jest gwiazdą koncertu Lata z Radiem w Ciechanowie
Zakopower jest gwiazdą koncertu "Lata z Radiem" w Ciechanowie Foto: mat. promocyjne

Lato z Radiem 2015. Szczegóły trasy >>>

W sobotę 8 sierpnia na terenach zielonych przy zamku w Ciechanowie dobrą zabawę zapewnią zespoły Red Lips, Zakopower i Enej

- Nam koncerty na trasie "Lata z Radiem" kojarzą się przede wszystkim ze świetną zabawą, przygodą, znakomitą publicznością oraz profesjonalną organizacją imprezy! Każdy koncert jest na swój sposób wyjątkowy, każde miasto tworzy wspaniały i niepowtarzalny klimat, dlatego też nie możemy się doczekać naszego następnego występu na trasie "Lata z Radiem"! Zapraszamy wszystkich: małych, średnich i dużych, żebyśmy razem pełni pozytywnej energii, w przyjaźni i szacunku stworzyli coś magicznego! - mówi ekipa Eneja, która od lat uczestniczy w wakacyjnym tournée Radiowej Jedynki.

Transmisja wideo WSZYSTKICH KONCERTÓW na stronie internetowej Jedynki oraz na latozradiem.pl.

Specjalny program dla najmłodszych przedstawi Centrum Uśmiechu,  a o magiczną aurę imprezy zadba najpopularniejszy polski iluzjonista Maciej Pol.

Zabawę poprowadzi Bogdan Sawicki, natomiast gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki będą Karolina Rożej i Roman Czejarek.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny!

mat.promocyjne/tj

Czytaj także

Enej: artysta nie może poczuć się spełniony

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2015 00:00
- Trzeba cały czas się rozwijać i szukać nowych inspiracji. Jesteśmy młodzi, wszystko jeszcze przed nami, ale czeka nas wiele pracy - mówią w Jedynce członkowie zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Red Lips: mamy uszy i umysły szeroko otwarte

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2015 20:30
- Ewoluujemy z każdym rokiem. Staramy się czerpać inspirację zarówno od publiczności, jak i od innych artystów - mówi Joanna Czarnecka "Ruda", wokalistka Red Lips.
rozwiń zwiń