X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Światowe Dni Młodzieży - przygotowania nabierają rozpędu

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2015 08:50
Rejestrację na krakowskie spotkanie z papieżem Franciszkiem uruchomiono dopiero 26 lipca, a zgłosiło się już ponad 230 tys. pielgrzymów.
Papież Franciszek jako pierwszy skorzystał z elektronicznego systemu rejestracji dla pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży
Papież Franciszek jako pierwszy skorzystał z elektronicznego systemu rejestracji dla pielgrzymów na Światowe Dni MłodzieżyFoto: PAP/ EPA/DANIEL DAL ZENNARO

Czas do Światowych Dni Młodzieży, które rozpoczną się 26 lipca 2016 roku odlicza zegar umieszczony nad wejściem do Bazyliki Mariackiej w Krakowie. W Krakowie zakończyły się też zdjęcia do spotu promującego Światowe Dni Młodzieży. Jak przekonują filmowcy, takiej reklamy w historii ŚDM jeszcze nie było. Pierwszy raz spot zostanie pokazany 15 września.

To jednak nie wszystkie wydarzenia, które towarzyszą przygotowaniom do spotkania młodych katolików. O ich stan zapytamy w sobotnich "Sygnałach dnia" (22.08) ks. Grzegorza Suchodolskiego, dyrektora Krajowego Biura Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży. Początek rozmowy o godz. 8.15.

***

"Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00. Zapraszamy!

tj/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ruszyły zapisy na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Pierwszy zgłosił się Franciszek

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2015 14:27
Zegar umieszczony nad wejściem do Bazyliki Mariackiej w Krakowie odmierza czas do Światowych Dni Młodzieży, które rozpoczną się dokładnie za rok. W niedzielę uruchomiony został elektroniczny system rejestracji dla zainteresowanych udziałem w tym wydarzeniu - pierwszy skorzystał z niego papież Franciszek.
rozwiń zwiń