Finał wieczoru przy Blue Café - oglądaj!

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2015 13:19
Sobotni koncert Lata z Radiem jak zawsze odbędzie się w gwiazdorskiej obsadzie. Szczyptę magii doda iluzjonista Maciej Pol.
Audio
  • Zapraszamy na koncerty Lata z Radiem w Wyszkowie i Nowym Mieście Lubawskim (Jedynka)
Blue Caf
Blue CaféFoto: materiały promocyjne

Transmisja wideo WSZYSTKICH KONCERTÓW na stronie internetowej Jedynki oraz na latozradiem.pl.

W sobotę 22 sierpnia spotykamy się na Stadionie Miejskim przy ulicy Tadeusza Kościuszki w Wyszkowie. Gwiazdami tego wydarzenia będą Big Cyc i Andrzej Piaseczny oraz zespół Blue Café, który wystąpi z pierwszym i ostatnim koncertem na tegorocznej trasie Jedynki. Magiczną aurę niezawodnie zapewni najbardziej popularny polski iluzjonista – Maciej Pol.

Najmłodszym uczestnikom koncertów mnóstwo niezapomnianych wrażeń i radości dostarczą Jagoda, Truskawka i Pan Światełko, czyli Centrum Uśmiechu.

Koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki, a w studiu plenerowym Radiowej Jedynki będzie można spotkać Sławę Bieńczycką i Romana Czejarka.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny!

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

mat.prasowe/tj/asz

Czytaj także

"Kalejdoskop" - przygoda życia Andrzeja Piasecznego

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2015 13:45
Andrzej Piaseczny wydał płytę, o której nie można powiedzieć "kolejny krążek polskiego wokalisty". Dlaczego? Bo taki album "nagrywa się raz w życiu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Liryczny Andrzej Piaseczny w Stalowej Woli

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2015 20:44
rozwiń zwiń