Pierwszy na trasie koncert Golec uOrkiestra - oglądaj!

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2015 22:55
Po zabawie w Wyszkowie czas na Nowe Miasto Lubawskie. Na scenie Jedynki wystąpią Big Cyc, Formacja Nieżywych Schabuff i Golec uOrkiestra.
Pierwszy na trasie koncert Golec uOrkiestra - oglądaj

Transmisja wideo WSZYSTKICH KONCERTÓW na stronie internetowej Jedynki oraz na latozradiem.pl.

W niedzielę 23 sierpnia na Stadionie Sportowym przy ulicy Jagiellońskiej w Nowym Mieście Lubawskim wystąpią Big CycFormacja Nieżywych Schabuff oraz uwielbiani przez publiczność bracia z zespołu Golec uOrkiestra. Ze specjalnym programem na scenie pojawi się też kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra, który w ciekawych i zaskakujących interpretacjach, z dużą dawką humoru i przymrużeniem oka wykona najbardziej znane polskie i światowe przeboje od lat 70. do pierwszej dekady XXI wieku.

Ponadto najmłodszym uczestnikom koncertu mnóstwo niezapomnianych wrażeń i radości dostarczą Jagoda, Truskawka i Pan Światełko, czyli Centrum Uśmiechu.

Imprezę poprowadzi Bogdan Sawicki, a w studiu plenerowym radiowej Jedynki będzie można spotkać Sławę Bieńczycką i Romana Czejarka.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny!

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

mat.prasowe/pg