Andrzej Piaseczny na pożegnanie lata. Oglądaj na żywo!

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2015 19:41
Za nami występ zespołu Łzy oraz Natalii Przybysz. Gwiazdą wieczoru jest Andrzej Piaseczny. Trwa transmisja ostatniego koncertu "Lata z Radiem".
Audio
  • Ostatni koncertowy weekend Lata z Radiem! Zapraszamy do Drezdenka i Wałcza (Jedynka)
Andrzej Piaseczny jest gwiazdą koncertu Lata z Radiem w Wałczu
Andrzej Piaseczny jest gwiazdą koncertu "Lata z Radiem" w WałczuFoto: mat.promocyjne

Transmisja wideo WSZYSTKICH KONCERTÓW na stronie internetowej Jedynki oraz na latozradiem.pl.

Na ostatni w tym roku koncert, ekipa "Lata z Radiem" przeniosła  się do Wałcza, gdzie na Stadionie Miejskim pojawią się Łzy, Natalia Przybysz i Andrzej Piaseczny.

Za sprawą kwartetu wokalno-rozrywkowego Szafa Gra publiczność usłyszy również niezapomniane przeboje takich gwiazd jak Abba, Bee Gees, Shakin Stevens, Helena Vondraćkowa, Modern Talking, Smokie, Boys i Sabrina.

Ponadto, podobnie jak podczas całej tegorocznej trasy, nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Z myślą o nich specjalny program zaprezentuje bowiem Centrum Uśmiechu, czyli Jagoda, Truskawka i Pan Światełko.

Oglądaj, kiedy chcesz >>>
perfect LzR 2015 1200 .JPG
Koncerty gwiazd Lata z Radiem

Koncert w Wałczu poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki, usytuowanego tuż obok sceny, będą Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z Latem z Radiem 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

materiały prasowe/tj

Czytaj także

Paweł i Łukasz Golcowie: Bernadetka istniała naprawdę, i to nie jedna

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2015 16:59
- Nas Bernadetki cały czas inspirują do pisania piosenek i grania koncertów. Gdy jedziemy na jakiś występ, zawsze mamy ze sobą w samochodzie kilka lornetek - śmieje się Paweł Golec.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kalejdoskop" - przygoda życia Andrzeja Piasecznego

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2015 13:45
Andrzej Piaseczny wydał płytę, o której nie można powiedzieć "kolejny krążek polskiego wokalisty". Dlaczego? Bo taki album "nagrywa się raz w życiu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem zdobyło Wyszków i Nowe Miasto Lubawskie

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2015 21:48
Przedostatni weekend trasy koncertowej Lata z Radiem udowodnił, że mimo schyłku wakacji, chęci do zabawy nie brakuje – w Wyszkowie i Nowym Mieście Lubawskim bawiło się w sumie ponad 50 tysięcy osób. Specjalnie dla fanów Radiowej Jedynki zagrali: Andrzej Piaseczny, Blue Café, Golec uOrkiestra, Big Cyc i Formacja Nieżywych Schabuff.
rozwiń zwiń