Kiljański w hołdzie Jeremiemu Przyborze

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015 07:00
W "Muzycznej Jedynce" porozmawiamy z Krzysztofem Kiljańskim o płycie "Przybora" nagranej z grupą The New Warsaw Trio.
Sławę i popularność Krzysztofowi Kiljańskiemu przyniosła debiutancka płyta In The Room, a zwłaszcza singiel Prócz Ciebie nic zaśpiewany w duecie z Kayah
Sławę i popularność Krzysztofowi Kiljańskiemu przyniosła debiutancka płyta "In The Room", a zwłaszcza singiel "Prócz Ciebie nic" zaśpiewany w duecie z KayahFoto: Marlena Borawska

Album powstał z okazji 100-lecia urodzin legendarnego autora piosenek, współtwórcy Kabaretu Starszych Panów. Płyta, która ukaże się jesienią 2015, zawierać będzie takie przeboje jak: "Tanie dranie", "Piosenka jest dobra na wszystko" czy "Addio, pomidory".

***

O swoim najnowszym projekcie Krzysztof Kiljański opowie w "Muzycznej Jedynce". Na spotkanie z artystą we wtorek (1.09) po godz. 13.00 zaprasza Maria Szabłowska.

bch/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Kiljański o duecie z Szapołowską: ujęła mnie od pierwszego spotkania

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2014 08:01
- Byłem przekonany, że zamówi lampkę wina, a wybrała małe piwo - mówił w Jedynce Krzysztof Kiljański o okolicznościach, w jakich poznał aktorkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Kiljański wychował się na rocku z drewnianego radia

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2015 18:41
- Lata 70. XX wieku to była epoka glam rocka. Triumfy święciły wtedy zespoły Sweet, Slade, Smokie, Suzie Quatro, The Rubbets - wspominał muzyk w Jedynce.
rozwiń zwiń