X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pół wieku działalności Skaldów

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2015 11:00
W tym roku legendarny zespół obchodzi okrągły jubileusz. O szczegółach opowiemy w "Muzycznej Jedynce".
Na 52. FKFPP w Opolu Skaldowie świętowali 50 lat występów na scenie. Na zdjęciu liderzy zespołu  Jacek Zieliński (L) i Andrzej Zieliński (P)
Na 52. FKFPP w Opolu Skaldowie świętowali 50 lat występów na scenie. Na zdjęciu liderzy zespołu Jacek Zieliński (L) i Andrzej Zieliński (P) Foto: PAP/Marek Gorczyński

Zadebiutowali 50 lat temu i w niemal niezmienionym składzie grają do dzisiaj. Skaldowie na swoje koncerty przyciągają publiczność w każdym wieku. Tajemnica sukcesów zespołu tkwi w ponadczasowych kompozycjach, co zgodnie podkreślają liderzy grupy - Jacek i Andrzej Zielińscy. Skaldowie jubileusz świętowali na tegorocznym 52. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Do koncertu zatytułowanego "Ktoś mnie pokochał" zaprosili gwiazdy i debiutantów.

Skaldowie świętują 50-lecie. Będzie się działo - posłuchaj rozmowy

Czytaj także:
skaldowie1200.jpg
Skaldowie to dzieci Polskiego Radia

W audycji również kolejna relacja Adama Rozlacha z XVII Konkursu im. Fryderyka Chopina i   "Frankofoniada" Stephane Wlodarczyka, czyli nowości i wspomnienia z francuskiej sceny muzycznej.

***

Do słuchania "Muzycznej Jedynki" w czwartek (15.10) od godz. 13 do 15 zaprasza Iza Żukowska.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Skaldowie "Prześliczna wiolonczelistka"

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2015 07:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki we wtorek 28 lipca w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

50 lat na scenie. Wyjątkowy koncert Skaldów

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2015 17:38
- Każdy koncert jest ważny, nawet w najmniejszej miejscowości jest wspaniała publiczność – mówił Jacek Zieliński, wokalista Skaldów.
rozwiń zwiń