Przed debatą. Beata Szydło w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2015 07:00
Na 19 października (godz. 20.00) zaplanowano telewizyjną debatę przedwyborczą między premier Ewą Kopacz a wiceprezes PiS Beatą Szydło.
Beata Szydło zdradziła w radiowej Jedynce czego możemy się spodziewać w poniedziałek podczas jej debaty z premier Ewą Kopacz
Beata Szydło zdradziła w radiowej Jedynce czego możemy się spodziewać w poniedziałek podczas jej debaty z premier Ewą KopaczFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Dyskusja ma być podzielona na trzy bloki tematyczne: sprawy gospodarcze i społeczne, polityka zagraniczna i obronność oraz ustrój państwa i polityka. Jej transmisję przeprowadzą TVP1, TVP Info, TVN24 i Polsat News.

Zanim jednak dojdzie do tego wydarzenia, Beata Szydło będzie gościem radiowej Jedynki. Na rozmowę z kandydatką PiS na premiera zapraszamy w piątek (16.10) o godz. 7.15.

***

"Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00. Zapraszają Krzysztof GrzesiowskiDaniel Wydrych.

tj/pg

Czytaj także

Ewa Kopacz: nikt mną z tylnego siedzenia sterować nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 22:05
Czy będzie debata Kopacz-Szydło? Premier pytana, czy jest skłonna wziąć w niej udział odparła: "Nigdy nie uciekałam od debaty". Po południu wiceprezes PiS oświadczyła w odpowiedzi, że zawsze deklarowała chęć udziału w debacie z premier, a to Kopacz "histerycznie zmieniała zdanie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kampania coraz ostrzejsza. PiS otworzył lokal "Ewa&Przyjaciele"

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2015 12:58
PiS otworzył w Warszawie lokal "Ewa i Przyjaciele". Zamiarem pomysłodawców akcji jest przypomnienie wyborcom o aferach, w jakich uczestniczyli politycy PO i PSL w ciągu ośmiu lat sprawowania rządów.
rozwiń zwiń