X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wracają Choinki Jedynki - akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 09:56
W niedzielę (18.10) już po raz 14. rozpocznie się akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki", której celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.
Maria Szabłowska (L) i Małgorzata Kownacka (P)  z pracą nagrodzoną w konkursie Choinki Jedynki w 2010 roku
Maria Szabłowska (L) i Małgorzata Kownacka (P) z pracą nagrodzoną w konkursie "Choinki Jedynki" w 2010 rokuFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Podobnie jak w ubiegłych latach w przedsięwzięcie włączą się przyjaciele radiowej Jedynki – osobowości ze świata kultury, muzyki, filmu, nauki i sportu. Honorowy patronat nad "Choinkami Jedynki 2015" objęła małżonka prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.

W ramach akcji powstaną obrazy i rysunki, które zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem", założonej przez Łukasza Barucha, promującej aktywność osób niepełnosprawnych. Autorami malunków zatytułowanych "Magia Świąt" będą, podobnie jak w ubiegłym roku, dzieci biorące udział w konkursie oraz Przyjaciele Radiowej Jedynki.

Czytaj także
2014.JPG
Takie były Choinki Jedynki 2014

Rozopczęcie akcji ogłosi w niedzielę (18.10) tuż po północy dyrektor radiowej Jedynki Kamil Dąbrowa. Tego samego dnia wystartuje również konkurs rysunkowy dla dzieci w wieku od lat 6 do lat 16, który potrwa do 22 listopada. Prace w dowolnej technice o tematyce "Magia Świąt", nadsyłane do radiowej Jedynki, oceni jury w składzie: prof. Danuta Kołwzan-Nowicka, dr Katarzyna Kasia oraz prof. Franciszek Maśluszczak. Jury wybierze 20 najciekawszych prac, które zostaną zlicytowane podczas finału akcji 12 grudnia na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia wraz z sześcioma rysunkami autorstwa podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i sześcioma wykonanymi przez podopiecznych Fundacji "Wygrajmy Razem".

Regulamin konkursu "Choinki Jedynki" - "Magia świąt" >>>

Podobnie jak w zeszłym roku do akcji włączą się znane osobistości ze świata kultury, nauki, sportu i mediów, które 5 grudnia w siedzibie Polskiego Radia namalują obrazy pod hasłem "Magia Świąt". Relację z tego wydarzenia będzie można usłyszeć w specjalnym wydaniu "Czterech pór Roku" oraz dzięki streamingowi wideo obejrzeć na stronie internetowej radiowej Jedynki. Prace Przyjaciół Radiowej Jedynki zostaną zlicytowane na antenie podczas aukcji w dniach 7-11 grudnia.

Pierwszy Program Polskiego Radia jak zwykle z ogromnym zaangażowaniem będzie informować o całym przedsięwzięciu, zachęcając najmłodszych słuchaczy do wzięcia udziału w konkursie, a dorosłych – w wieńczącej go licytacji.

Wszystkie informacje (zasady konkursu, niezbędne formularze itp.) oraz zdjęcia obrazów prezentowane będą pod adresem: choinkijedynki.polskieradio.pl.

***

informacja prasowa/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Akcja Choinki Jedynki 2014 zakończona. Rekord i emocje, na jakie warto było czekać rok!

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2014 10:00
XIII akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia dobiegła końca. Praca przygotowana przez Pierwszą Damę Annę Komorowską osiągnęła najwyższą kwotę spośród wszystkich licytowanych prac.
rozwiń zwiń

Czytaj także

18 150 złotych za Choinki Jedynki. W Gliwicach padł rekord licytacji!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 16:35
Do ostatniej chwili trwała walka podczas licytacji Choinek Jedynki w Gliwicach. Za cztery wystawione dziś prace udało się zebrać rekordową sumę.
rozwiń zwiń