Fundacja na Rzecz Promowania Aktywności Osób Niepełnosprawnych „WYGRAJMY RAZEM”

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 17:11
Fundacja na Rzecz Promowania Aktywności Osób Niepełnosprawnych "Wygrajmy Razem" została założona w dniu 11.10.2010 roku w samo południe. Siedziba Fundacji znajduje się w Dąbrowie Górniczej.

Założycielami Fundacji "Wygrajmy Razem" są:

Łukasz Baruch – niewidzący od 2006 roku wokalista, pasjonat i działacz społeczny związany współpracą z dąbrowskim klubem muzycznym Helikon w Dąbrowie Górniczej.

Karolina Żelichowska – słabo widząca wokalistka i wolontariuszka. Jest jedną z solistek dąbrowskiego klubu muzycznego Helikon.

Oboje jesteśmy ludźmi, którzy nie chcą być bierni wobec swojej niepełnosprawności, my widzimy się w pracy dla i z innymi!

Nasza Fundacja przyjęła sobie za zadanie przede wszystkim wspierać talenty ludzi niepełnosprawnych, początkowo chcemy skupić się na twórczości artystycznej, związanej z muzyką i śpiewem, ponieważ ta dziedzina jest nam najbliższa, jednak nie zamierzamy na tym poprzestać i z biegiem czasu będziemy chcieli promować również i inne formy aktywnej działalności osób niepełnosprawnych. Uważamy, że jeśli w człowieku tli się mała iskierka, trzeba wzniecić w nim wielki płomień, jeśli ktoś ma talent, to czasem trzeba pomóc takiej osobie rozwinąć skrzydła, niech ten talent, który posiada wyjdzie na światło dzienne!

W niedługiej przyszłości zamierzamy rozszerzyć naszą aktywność na polu działalności społecznej, które będzie zapewne dla nas sporym wyzwaniem ale i spełnieniem Państwa oczekiwań!

Dodatkowe informacje dotyczące realizowanych projektów (relacje, galeria zdjęć) można znaleźć na stronie www.wygrajmyrazem.org.pl.