X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Fundacja na Rzecz Promowania Aktywności Osób Niepełnosprawnych „WYGRAJMY RAZEM”

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 17:11
Fundacja na Rzecz Promowania Aktywności Osób Niepełnosprawnych "Wygrajmy Razem" została założona w dniu 11.10.2010 roku w samo południe. Siedziba Fundacji znajduje się w Dąbrowie Górniczej.
Audio

Założycielami Fundacji "Wygrajmy Razem" są:

Łukasz Baruch – niewidzący od 2006 roku wokalista, pasjonat i działacz społeczny związany współpracą z dąbrowskim klubem muzycznym Helikon w Dąbrowie Górniczej.

Karolina Żelichowska – słabo widząca wokalistka i wolontariuszka. Jest jedną z solistek dąbrowskiego klubu muzycznego Helikon.

Oboje jesteśmy ludźmi, którzy nie chcą być bierni wobec swojej niepełnosprawności, my widzimy się w pracy dla i z innymi!

Nasza Fundacja przyjęła sobie za zadanie przede wszystkim wspierać talenty ludzi niepełnosprawnych, początkowo chcemy skupić się na twórczości artystycznej, związanej z muzyką i śpiewem, ponieważ ta dziedzina jest nam najbliższa, jednak nie zamierzamy na tym poprzestać i z biegiem czasu będziemy chcieli promować również i inne formy aktywnej działalności osób niepełnosprawnych. Uważamy, że jeśli w człowieku tli się mała iskierka, trzeba wzniecić w nim wielki płomień, jeśli ktoś ma talent, to czasem trzeba pomóc takiej osobie rozwinąć skrzydła, niech ten talent, który posiada wyjdzie na światło dzienne!

W niedługiej przyszłości zamierzamy rozszerzyć naszą aktywność na polu działalności społecznej, które będzie zapewne dla nas sporym wyzwaniem ale i spełnieniem Państwa oczekiwań!

Dodatkowe informacje dotyczące realizowanych projektów (relacje, galeria zdjęć) można znaleźć na stronie www.wygrajmyrazem.org.pl.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak