Szef PSL nadal przeciwko debacie Kopacz-Szydło?

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 10:00
Na kilkanaście godzin przed debatą premier Ewy Kopacz z wiceprezes PiS Beatą Szydło gościem audycji będzie Janusz Piechociński.
Janusz Piechociński
Janusz PiechocińskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

"Tak dla demokracji, nie dla manipulacji" - pod taki hasłem kilka dni temu przeciwko poniedziałkowej debacie protestowali przewodniczący PSL Janusz Piechociński, kandydatka Zjednoczonej Lewicy na premiera Barbara Nowacka i lider Ruchu Kukiza'15 Paweł Kukiz.

W audycji zapytamy, czy szef Ludowców nadal uważa, że do dyskusji powinni zostać zaproszeni liderzy innych formacji startujących w wyborach parlamentarnych. Początek rozmowy z Januszem Piechocińskim w poniedziałek (19.10) o godz. 7.15.

***

"Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00. Zapraszają Krzysztof GrzesiowskiDaniel Wydrych.

pg/bch

Zobacz więcej na temat: debata Janusz Piechociński

Czytaj także

Beata Szydło o debacie z Ewą Kopacz: mam nadzieję, że to będzie dobra rozmowa o Polsce

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 09:40
- Jest wiele spraw do omówienia, przede wszystkim tych programowych - stwierdziła kandydatka PiS na premiera. W poniedziałek Beata Szydło spotka się z Ewą Kopacz w telewizyjnej przedwyborczej debacie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata Kopacz-Szydło. "Telewizja łamie prawo"

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2015 11:10
Telewizyjna debata Ewy Kopacz i Beaty Szydło zaplanowana na 19 października wywołuje sprzeciw u pozostałych graczy na polskiej scenie politycznej. Goście "Śniadania w Trójce" zarzucali nawet publicznej telewizji łamanie prawa.
rozwiń zwiń