Transmisja debaty Kopacz-Szydło w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 13:50
W radiowej Jedynce będzie można posłuchać debaty obecnej premier Ewy Kopacz z kandydatką PiS na szefa rządu Beatą Szydło.
Ewa Kopacz (P) i Beata Szydło (L)
Ewa Kopacz (P) i Beata Szydło (L)

Dziś (19.10) o godz. 20.00 przed kamerami stacji telewizyjnych TVP1, TVP Info, TVN24 i Polsat News spotkają się premier i przewodnicząca PO Ewa Kopacz oraz wiceprezes PiS Beata Szydło.

Dyskusja ma być podzielona na trzy bloki tematyczne: sprawy gospodarcze i społeczne, polityka zagraniczna i obronność oraz ustrój państwa i polityka. W programie przewidziana jest możliwość zadawania pytań i odnoszenia się do wypowiedzi. Na zakończenie Ewa Kopacz i Beata Szydło będą miały czas na swobodne wypowiedzi.

Radiowa Jedynka będzie retransmitowała debatę. Po jej zakończeniu przebieg i wyniki skomentują w naszym studiu Rafał Ziemkiewicz i Rafał Kalukin.

ag/tj

Czytaj także

Beata Szydło o debacie z Ewą Kopacz: mam nadzieję, że to będzie dobra rozmowa o Polsce

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2015 09:40
- Jest wiele spraw do omówienia, przede wszystkim tych programowych - stwierdziła kandydatka PiS na premiera. W poniedziałek Beata Szydło spotka się z Ewą Kopacz w telewizyjnej przedwyborczej debacie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata Beata Szydło – Ewa Kopacz. Mariusz Witczak z PO: jeśli którejś pójdzie bardzo źle…

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 09:18
Słaby występ, którejś z liderek PiS i PO w debacie może mieć duży wpływ na ostateczny wynik wyborów parlamentarnych - przekonywał w radiowej Jedynce Mariusz Witczak z PO.
rozwiń zwiń