X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ageizm - dyskryminacja ze względu na wiek

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 12:00
Tematem kolejnego wydania cyklu "Głos za głos" w "Czterech porach roku" będzie problem dyskryminacji zawodowej z powodu wieku.
Czy starsze osoby są w Polsce dyskryminowane?
Czy starsze osoby są w Polsce dyskryminowane?Foto: Glow Images/East News

W realizowanej na żywo audycji oddajemy głos słuchaczom w sprawach ważnych. Każda opinia się liczy, każdy ma tyle samo czasu antenowego. A wasze wątpliwości rozwieje zaproszony do studia ekspert. Po godz. 10.00 będzie nim Anna Chabiera z Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, członek zespołu ekspertów ds. osób starszych.

Słuchaj i czytaj więcej >>>
mowa spotkanie rozmowa debata 1200.jpg
Głos za głos - wyraź opinię w ważnej sprawie

Zapraszamy do udziału w dyskusji od poniedziałku do czwartku po godz. 10.00. Telefon do studia: (22) 645 22 66. Nowy temat dyskusji można zgłosić także pod numerem (22) 645 26 26. Do dyspozycji słuchaczy są także pozostałe kanały komunikacji: nr sms 71 151 oraz profil Radiowej Jedynki na facebooku.

We wtorkowej audycji "Cztery pory roku" powiemy również o inicjatywach, organizacjach i portalach, które zachęcają do udziału w wyborach. Naszym gościem będzie Borys Bura z Sieci Obywatelskiej "Watchdog.pl". Na koniec psycholog Andrzej Komorowski wyjaśni na czym polega zjawisko kompensacji uczuć w zwierzętach domowych. 

***

Na "Cztery pory roku" we wtorek (20.10) w godz. 9.20-12.00 zaprasza Roman Czejarek.

tj/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy należy zwiększyć tempo podnoszenia wieku emerytalnego?

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2015 18:22
W ocenie wiceministra pracy Marka Buciora, obecne tempo wzrostu wieku emerytalnego jest optymalne. Mimo tego pojawiają się głosy, że problemy demograficzne Polski mogą spowodować konieczność dalszego podnoszenia wieku emerytalnego, tego zdania jest główny ekonomista ZUS Paweł Wojciechowski.
rozwiń zwiń