Transmisja przedwyborczej debaty w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 11:10
Pierwszy Program Polskiego Radia przeprowadzi transmisję debaty telewizyjnej przedstawicieli ogólnopolskich komitetów wyborczych.
Wybory parlamentarne odbędą się 25 października
Wybory parlamentarne odbędą się 25 październikaFoto: PAP/Darek Delmanowicz

Z inicjatywą debaty wyszedł Jan Dworak, przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Emitowana będzie przez TVP1, TVP Info, TVN24 i Polsat News. Można jej będzie też wysłuchać na antenie radiowej Jedynki.

W przedwyborczej debacie wezmą udział przedstawiciele ośmiu ogólnopolskich komitetów, które zarejestrowały listy wyborcze na terenie całego kraju: PiS, PO, Partii Razem, KORWIN, PSL, Zjednoczonej Lewicy, Kukiz'15 i Nowoczesnej Ryszarda Petru.

Z deklaracji przedstawicieli poszczególnych komitetów wynika, że w przedwyborczym starciu telewizyjnym wezmą udział Barbara Nowacka liderka Zjednoczonej Lewicy, liderzy: PSL – Janusz Piechociński, Nowoczesnej – Ryszard Petru, Partii KORWIN – Janusz Korwin-Mikke, Komitetu Kukiz`15 – Paweł Kukiz, Partii Razem – Adrian Zandberg. PO i PiS nie potwierdziły jeszcze nazwisk liderów, którzy będą reprezentować w debacie ich ugrupowania.

***

Do słuchania przedwyborczej debaty w radiowej Jedynce zapraszamy we wtorek (20.10) w godz. 20.00-21.40. 

mat.promocyjne, tj

Czytaj także

Debata Beata Szydło – Ewa Kopacz. Mariusz Witczak z PO: jeśli którejś pójdzie bardzo źle…

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 09:18
Słaby występ, którejś z liderek PiS i PO w debacie może mieć duży wpływ na ostateczny wynik wyborów parlamentarnych - przekonywał w radiowej Jedynce Mariusz Witczak z PO.
rozwiń zwiń