Przedwyborcza debata ośmiu komitetów. Kto ją wygrał?

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 09:10
W "Sygnałach dnia" zapytamy, kto czuje się zwycięzcą debaty liderów ośmiu komitetów, które zarejestrowały ogólnopolskie listy.
Waldemar Pawlak (L) i Ryszard Petru (P)
Waldemar Pawlak (L) i Ryszard Petru (P)Foto: Komitet Wyborczy Waldemara Pawlaka/CC BY-SA 3.0/Wikimedia Commons/PAP/Radek Pietruszka

Gospodarka, polityka zagraniczna i bezpieczeństwo oraz ustrój państwa to niektóre tematy wtorkowej "Debaty Liderów" z udziałem przedstawicieli komitetów biorących udział w wyborach parlamentarnych.

Wybory parlamentarne 2015 - więcej informacji >>>  

W "Sygnałach dnia" w środę (21.10) zapytamy o tę debatę o godz. 7.15 Ryszarda Petru (Nowoczesna), a o 8.15 Waldemara Pawlaka z PSL. Obu gości spytamy też o programy wyborcze ich ugrupowań.

***

"Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00. Zapraszają Krzysztof GrzesiowskiDaniel Wydrych.

ag/asz

Czytaj także

"Beata Szydło - Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce": kto wygrał? Eksperci oceniają

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 10:50
Eksperci z mieszanymi uczuciami oceniają debatę między Ewą Kopacz a Beatą Szydło. Rozmówcy IAR zwracali uwagę między innymi na to, że zarówno obecna szefowa rządu, jak i kandydatka PiS na premiera często nie odpowiadały na pytania prowadzących dziennikarzy i mówiły nie na temat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co po wyborach parlamentarnych? Eksperci: trzy prawdopodobne scenariusze

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 13:38
PiS stworzy rząd samodzielnie, wejdzie w koalicję z PSL lub ugrupowaniem Pawła Kukiza, albo powstanie "antypisowska koalicja" PO-PSL-ZL-Nowoczesna - oceniają eksperci. Ale - zastrzegają - mogą być niespodzianki związane m.in. z zabiegami zwycięzców o przejęcie posłów mniejszych ugrupowań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory 2015. Co zrobić, by nasz głos był ważny?

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2015 14:04
Już 25 października, w niedzielę, wybory parlamentarne. Choć jeszcze jest czas, by podjąć decyzję, warto dowiedzieć się, jak głosować, by zrobić to skutecznie.
rozwiń zwiń