X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polityka zagraniczna nowego rządu

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2015 08:00
Jaki kierunek obierze rząd Prawa i Sprawiedliwości i w jakim zakresie jego polityka zagraniczna będzie zgodna z prezydencką?
Witold Waszczykowski
Witold WaszczykowskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Po wygranych przez Prawo i Sprawiedliwość wyborach trwają spekulacje kto będzie w gabinecie Beaty Szydło oraz kiedy odbędzie się pierwsze posiedzenie Sejmu. Zgodnie z konstytucją, prezydent ma obowiązek zwołać pierwsze posiedzenia Sejmu i Senatu w ciągu 30 dni od dnia wyborów, a więc do 24 listopada. Urzędujący premier ma wtedy złożyć dymisję, a prezydent wskaże nowego, który będzie musiał utworzyć nowy rząd w 14 dni od pierwszego posiedzenia obu izb. 

O kształt polityki zagranicznej nowego rządu, a także kandydaturę na szefa resortu dyplomacji zapytamy Witolda waszczykowskiego. Początek rozmowy o godz. 7.15.

***

Na "Sygnały dnia" w poniedziałek (2.11) w godz. 6.00-9.00 zapraszają Zuzanna Dąbrowska i Mariusz Syta.

IAR/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zobacz skład nowego rządu Beaty Szydło. Na czele superresortu gospodarczego dotychczasowy prezes banku

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2015 08:34
Beata Szydło, która została wyznaczona przez PiS na Prezesa Rady Ministrów, zaprezentowała w poniedziałek skład swojego rządu. Oznacza to nowe ministerstwa i przeniesienie akcentów na inne resorty. Pewne ministerstwa będą wygaszane, inne likwidowane. Formalnie zlikwidowane zostanie resort gospodarki, który wejdzie w skład ministerstwa rozwoju. Pokieruje nim Mateusz Morawiecki, będący od 2007 roku prezesem Banku Zachodniego WBK. Przestawiamy sylwetki nowych szefów resortów gospodarczych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska podzielona po wyborach. Etyk: trzeba podkreślać to, co nas łączy

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2015 13:09
- W demokracji decyzje rozstrzygane są większością głosów. Zawsze będą zadowoleni i rozczarowani - powiedział w radiowej Jedynce prof. dr hab. Paweł Łuków.
rozwiń zwiń