X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szczyt wschodniej flanki NATO w Bukareszcie

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2015 05:00
W szczycie bierze udział ośmiu przywódców państw Europy Środkowo-Wschodniej, w tym prezydent Andrzej Duda.
Również polscy żołnierze biorą udział w Trident Juncture 2015, największych od ponad dekady ćwiczeniach NATO, które odbywają się we Włoszech, Portugalii i Hiszpanii
Również polscy żołnierze biorą udział w Trident Juncture 2015, największych od ponad dekady ćwiczeniach NATO, które odbywają się we Włoszech, Portugalii i HiszpaniiFoto: PAP/EPA/MANU

Głównym tematem rozmów jest bezpieczeństwo na wschodnich granicach NATO i Unii Europejskiej. W specjalnym wydaniu audycji "Więcej świata" na temat szczytu w Bukareszcie, między innymi:

- Ottavian Manea z Foreign Policy Romania - o NATO,
- Oana Popescu z Global Focus Center w Bukareszcie - o Rumunii w UE, o kryzysie migracyjnym i staraniach Bukaresztu o akcesję do Strefy Schengen,
- Armand Gosu z Uniwersytetu Bukareszteńskiego - o regionalnych wyzwaniach (Rosja, Ukraina, Mołdawia, Naddniestrze),
- Michail Popescu, dziennikarz Vice Romania,
- przedstawiciel polskiej delegacji,
- materiał o tragicznym pożarze w klubie rockowym, w którym zginęło ponad 30 osób. Czy śmierć fanów gotyckiego rocka sprawi, że uliczne protesty pomogą zwalczyć rumuńską korupcję? (właściciele klubu prawdopodobnie przekupili wcześniej kontrolerów pożarowych).

***

Na "Więcej świata" w środę (4.11.) o godzinie 18.15 zapraszają: ze studia w Warszawie Grzegorz Ślubowski, z Bukaresztu Michał Żakowski.

ut/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wzmocnienie wschodniej flanki Sojuszu? "Mini-szczyt NATO" w Bukareszcie

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2015 09:57
Przywódcy ośmiu państw biorą udział w organizowanym w środę w Bukareszcie spotkaniu prezydentów krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Deklaracja z Bukaresztu. Potępienie polityki Kremla

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2015 17:00
We wspólnej deklaracji przywódcy krajów wschodniej flanki NATO w Bukareszcie wyrazili głębokie zaniepokojenie trwającą agresywną postawą Rosji, podkreślając, że kraj musi wrócić na drogę przestrzegania międzynarodowego prawa.
rozwiń zwiń