Poczuj się jak żołnierz sił specjalnych

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2015 05:20
"Uważasz że jesteś twardy? Pokonaj trasę biegu przygotowaną przez komandosów, którzy tworzyli legendę jednostki wojskowej GROM!".
Adrenalina, wysiłek, niezwykłe przygody oraz niezapomniane wrażenia - to czeka na osoby chcące uczestniczyć w zajęciach opartych na zasadach szkolenia jednostek specjalnych w wersji dla cywili
Adrenalina, wysiłek, niezwykłe przygody oraz niezapomniane wrażenia - to czeka na osoby chcące uczestniczyć w zajęciach opartych na zasadach szkolenia jednostek specjalnych w wersji dla cywiliFoto: pixabay.com/domena publiczna

Na taką zachętę od kilku lat odpowiada liczne grono uczestników GROM Challenge. Ta ekstremalna impreza terenowa, która pozwala sprawdzić granice swojej wytrzymałości, to jedna z kilku okazji, by będąc cywilem poczuć się jak żołnierz służb specjalnych. Pod okiem specjalsów odbyć można także treningi i szkolenia - na lądzie, w wodzie, na wysokości.

O szczegółach opowie Tomasz Kowalczyk - operator polskich sił specjalnych GROM, organizator wydarzeń.

***

Na audycję Reszta świata w piatek (13.11) po godz. 9.00 zaprasza Tomasz Michniewicz.

asz

Czytaj także

Brakuje ci motywacji? Zapomnij o słowie "nie"

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2015 11:58
Noworoczne i świąteczne postanowienia skutkują chwilowym oblężeniem siłowni i fitness clubów, a kończy się jak zawsze - spadkiem motywacji do zera.
rozwiń zwiń