X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czym właściwie jest in vitro?

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2015 12:30
In vitro budzi kontrowersje. Niektórzy potępiają tę procedurę, ale dzięki niej wiele par doczekało się potomstwa.
In vitro, łączenie zarodków
In vitro, łączenie zarodkówFoto: Glowimages/East News

Na czym polega in vitro? Kto może skorzystać z tej procedury i czego dotyczą zastrzeżenia ze strony jej przeciwników? Wątpliwości będzie starała się rozwiać i wyjaśnić dr Katarzyna Kozioł,  ginekolog położnik z kliniki Novum w Wwie. Jest to jedna z pierwszych prywatnych klinik w Polsce stosujących metodę zapłodnienia pozaustrojowego. Po godz. 10.00 - w cyklu "Głos za głos" - zapraszamy do dyskusji. Numer do studia to 22 645 22 66.

Po godz. 9 będziemy mówić o Dniu Otwartym Notariatu. Co może notariusz? Czy w pewnych sprawach jest alternatywą dla sądu? W studiu będziemy gościć rzecznika prasowego Izby Notarialnej w Warszawie Jolantę Niedzielę.

Po godz. 11 rady, jak zachować się w dziwnych sytuacjach. Szczęśliwie Polskę omijają akty terroru, ale trzeba być przygotowanym na różne okoliczności. Np. kiedy znajdziemy pozostawioną paczkę, to kogo należy zawiadomić? Radził będzie Marcin Kamiński, zastępca naczelnika wydziału w Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Stołecznego Warszawy.

***

Do słuchania "Czterech pór roku" w poniedziałek (23.11) od godz. 9 do 12 zapraszaja Karolina Rożej i Roman Czejarek.

ag/mc

Zobacz więcej na temat: in vitro medycyna zdrowie
Komentarze1
aby dodać komentarz
kubekmi2015-11-23 10:42 Zgłoś
Witam Bardzo Was szanuję. Ale czemu zaprosiliście gościa z kliniki invitro Przez to dyskusja staje się oczywista dla zainteresowanej strony. Mój przypadek jest taki że ja czyli mężczyzna mam problemy. Po przybyciu do kliniki "leczenia" bezpłodności jednym sposobem tego leczenia było zapłodnienie pozaustrojowe (invitro). Audycja jest wg mnie nieobiektywna. Pozdrawiam

Czytaj także

PiS zmieni ustawę o in vitro

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2015 18:50
- In vitro nie jest leczeniem niepłodności - przekonuje posłanka PiS Anna Zalewska i zapowiada, że jej partia zmieni przepisy, które tyle co zaczęły obowiązywać. Czy zmiany są konieczne? Adam Szłapka z Nowoczesnej przyznaje, że w ustawie są poważne błędy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister Zdrowia przedłużył finansowanie in vitro do 2019 roku. "To jest mój moralny obowiązek"

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2015 22:03
Minister zdrowia Marian Zembala podpisał kolejną edycję programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego. Oznacza to, że leczenie niepłodności metodą in vitro będzie refundowane do 2019 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ustawa o in vitro. "Dobrze, że jest, ale..."

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2015 17:00
1 listopada weszła w życie podpisana przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Ustawa o leczeniu niepłodności. Jakie problemy rozwiązuje, a jakie rodzi ten dokument?
rozwiń zwiń