X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przyjaciele Jedynki namalowali "Magię Świąt"

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 07:00
W sali konferencyjnej Polskiego Radia Przyjaciele radiowej Jedynki - znane osobistości ze świata kultury, sportu, nauki - rozstawiły sztalugi i chwyciły za pędzle w szczytnym celu.
Audio
 • Przyjaciele radiowej Jedynki: Elżbieta Dzikowska, Blue Cafe, Olaf Lubaszenko, Tomek Szczepanik z zespołu Pectus mówią o swej "Magii Świąt" (Sygnały dnia/Jedynka)
 • Agata Kornhauser-Duda o akcji charytatywnej Choinki Jedynki i swoim podarunku na aukcję (Sobota z radiową Jedynką)
 • Irena Santor o akcji Choinki Jedynki (Sobota z radiową Jedynką)
 • Łukasz Baruch z fundacji "Wygrajmy razem" mówi, na co zostaną przekazane pieniądze z aukcji (Sobota z radiową Jedynką)
 • Anna Dymna inauguruje malowanie "Magii Świąt" (Sobota z radiową Jedynką)
 • Danuta Stenka opowiada o tym, jak bazgrze ołówkiem podczas prób (Sobota z radiową Jedynką)
 • Tomasz Sekielski, prof. Jan Lubiński, Elżbieta Dzikowska i Marek Dutkiewicz opowiadają o przygotowywanych przez nich pracach (Sobota z radiową Jedynką)
 • Zespoły Blue Cafe i Pectus przygotowują prace na aukcję Choinek Jedynki (Sobota z radiową Jedynką)
 • Prezes PR Andrzej Siezieniewski i dyrektor radiowej Jedynki Kamil Dąbrowa o pracach przygotowywanych na aukcje Choinek Jedynki (Sobota z radiową Jedynką)
 • Teresa Lipowska i prof. Andrzej Markowski o swoich pracach, przygotowywanych na aukcje Choinek Jedynki (Sobota z radiową Jedynką)
 • Agnieszka Kunikowska i Tomek Michniewicz malują prace na aukcje Choinek Jedynki (Sobota z radiową Jedynką)
 • Janusz Profus (Maestro czekolady) i Anna Czerwińska (himalaistka) o Choinkach Jedynki (Sobota z radiową Jedynką)
Rozpoczęcie malowania przez przyjaciół radiowej Jedynki Magii Świąt. Od lewej: prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski, prezydentowa Agata Kornhauser-Duda, Anna Dymna, Łukasz Baruch z fundacji Wygrajmy razem, Dorota Truszczak, Roman Czejarek
Rozpoczęcie malowania przez przyjaciół radiowej Jedynki "Magii Świąt". Od lewej: prezes Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski, prezydentowa Agata Kornhauser-Duda, Anna Dymna, Łukasz Baruch z fundacji "Wygrajmy razem", Dorota Truszczak, Roman CzejarekFoto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Prace przez nich stworzone zostaną zlicytowane na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

Na aukcje osób dorosłych swoje prace przekażą także - małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, która objęła patronatem honorowym naszą akcję charytatywną oraz współorganizatorka "Choinek Jedynki" pani Anna Dymna.

Obrazki pod hasłem "Magia świąt" symbolizujące nadchodzące święta malowali: Danuta StenkaMarek Dutkiewicz i Joanna Dark oraz ich syn Ksawery, Irena Santor i Zbigniew Korpolewski, prof. Jan LubińskiGrażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Olaf Lubaszenko, Adam Ferency, Aneta Todorczuk-Perchuć, Ilona Felicjańska, Maria Niklińska, zespoły Blue Cafe i Pectus, Maja Bohosiewicz, Teresa Lipowska, Małgorzata Glinka-Mogentale z rodziną, Andrzej Komorowskiprof. Andrzej Markowski z córką Emilką, Elżbieta Dzikowska, Anna Czerwińska, Krzysztof Kiljański z rodziną, Robert Firmhofer z żoną Kingą i synem Mateuszem, Tomasz Sekielski z rodziną, Agnieszka Kunikowska, Tomek Michniewicz. Namalowaną wspólnie pracę przekaże trener polskiej reprezentacji Adam Nawałka i jego sztab szkoleniowy. 

Akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki" odbywa się już po raz 14. Celem tegorocznej akcji, tak jak i w ubiegłych latach, jest zbiórka pieniędzy na potrzeby Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Część zebranych pieniędzy Fundacja Anny Dymnej przekaże w tym roku Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej. Namalowane prace zostaną zlicytowana na aukcjach, które odbywać się będą na antenie radiowej Jedynki w dniach od 7 do 11 grudnia. 

Agata Kornhauser-Duda przekazała na aukcję specjalny medalion, który będzie można wylicytować. Anna Dymna również przekazała wyklejoną samodzielnie pracę plastyczną, fot. PAP/Rafał Guz Agata Kornhauser-Duda przekazała na aukcję specjalny medalion, który będzie można wylicytować. Anna Dymna również przekazała wyklejoną samodzielnie pracę plastyczną, fot. PAP/Rafał Guz

Jak co roku do akcji Choinki Jedynki włączyły się także dzieci i młodzież, uczestnicy konkursu rysunkowego również pod hasłem "Magia Świąt". Z prac nadesłanych przez najmłodszych słuchaczy radiowej Jedynki jury (prof. Danuta Kołwzan-Nowicka - artystka malarz, grafik, pedagog, dr Katarzyna Kasia - filozof, estetyk, pedagog i prof. Franciszek Maśluszczak - artysta malarz, pedagog) wybrało 20 obrazków na licytację, która trwać będzie przez cały dzień 12 grudnia - na antenie Jedynki. W tej aukcji zlicytowanych zostanie także 12 rysunków spoza konkursu, autorstwa podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy razem" z Dąbrowy Górniczej.

/

***

>>> Dowiedz się więcej o Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

>>> Dowiedz się więcej o Fundacji "Wygrajmy razem" z Dąbrowy Górniczej

ag/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 15:33
Małżonka prezydenta przekazała na aukcję medalion wykonany techniką decoupage’u. - Poświęciłam weekend, żeby go stworzyć - zdradziła Agata Kornhauser-Duda.
rozwiń zwiń