X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gwiazdy malowały dla dzieci. Licytuj!

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2015 08:43
Aktorka i scenarzysta, wokalistka, aktor, językoznawca, psychoterapeuta - jak z ich perspektywy wygląda "Magia Świąt"?
Gwiazdy malowały dla dzieci. Licytuj
Foto: Polskie Radio

Od poniedziałku zebraliśmy już 30 061 złotych! W czwartek (10.12) pod młotek idą niezwykłe prace plastyczne przygotowane w ramach akcji Choinki Jedynki przez Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza, prof. Andrzeja Markowskiego, Marię Niklińską, Olafa Lubaszenkę, Adama Ferencego i Andrzeja Komorowskiego

Czytaj także
Danuta Stenka_1200.jpg
Choinki Jedynki. Rekord Danuty Stenki

Choinki Jedynki 2015 - wszystkie wyniki na bieżąco >>

W poniedziałek (7.12) zostało wylicytowanych 5 prac. Były to kompozycje Ireny Santor i Zbigniew Korpolewskiego, Anny Dymnej, Marka DutkiewiczaMałgorzaty Glinki-Mogentale i Krzysztofa Kiljańskiego

We wtorek (08.12) pod Jedynkowy młotek poszły dzieła wykonane przez: Elżbietę Dzikowską, Teresę Lipowską-Zaliwską, Anetę Todorczuk-Perchućprof. Jana Lubińskiego oraz braci Szczepaników z zespołu Pectus

Natomiast w środę (9.12) do zdobycia były dzieła Blue Café, Mai BohosiewiczAgnieszki Kunikowskiej, Tomasza SekielskiegoDanuty Stenki. 

/

W tym roku obrazki pod hasłem "Magia świąt" namalowali także: Ilona Felicjańska, Tomasz Michniewicz,  Anna CzerwińskaRobert Firmhofer z żoną Kingą i synem Mateuszem. Namalowaną wspólnie pracę przekaże również trener polskiej reprezentacji Adam Nawałka i jego sztab szkoleniowy.

Specjalnie wykonany medalion przekazała też małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda, która objęła patronatem honorowym naszą akcję charytatywną.

Czytaj także:
Agata Kornhauser-Duda 1200.jpg
Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Namalowane prace są licytowana na aukcjach, które odbywają się na antenie radiowej Jedynki w dniach od 7 do 11 grudnia. Natomiast wielki finał akcji Choinki Jedynki odbędzie się w sobotę (12.12) - zlicutyjemy wtedy prace naszych Najmłodszych Przyjaciół.

>>> Regulamin licytacji w konkursie Choinki Jedynki

Akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia Choinki Jedynki odbywa się już po raz 14. Jej celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

***

Na licytację prac Przyjaciół Radiowej Jedynki w czwartek (10.12) w godz. 9.10-12.00 w audycji "Cztery pory roku" zapraszają Bogdan Sawicki i Małgorzata Raducha.

ag/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pierwsza Dama wsparła akcję charytatywną radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2015 15:33
Małżonka prezydenta przekazała na aukcję medalion wykonany techniką decoupage’u. - Poświęciłam weekend, żeby go stworzyć - zdradziła Agata Kornhauser-Duda.
rozwiń zwiń