X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Będzie śledztwo w sprawie organizacji lotu do Smoleńska w 2010 roku

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 07:37
Sąd w Warszawie odmówił umorzenia śledztwa w sprawie organizacji lotu polskiej delegacji do Smoleńska w 2010 roku.
Patryk Jaki
Patryk JakiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Wniosek o umorzenie postępowania złożyli pełnomocnicy pięciu oskarżonych. Wśród nich jest były szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, odwołany niedawno ambasador w Hiszpanii Tomasz Arabski.

- Sąd nie zgodził się na umorzenie, ponieważ na pierwszym posiedzeniu nie może ocenić aktu oskarżenia i przesądzać o winie lub niewinności oskarżonych - mówił przewodniczący składu orzekającego. Podkreślił, że sąd może podjąć taką decyzję na pierwszym posiedzeniu jedynie w sytuacji, gdy nie ma żadnych dowodów potwierdzających prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa.

O to, co dalej ze śledztwem smoleńskim zapytamy w czwartek (28.01) w "Sygnałach dnia" o godz. 7.15. Gościem będzie wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

***

"Sygnały dnia" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między godz. 6.00 a 9.00. Zapraszają Krzysztof GrzesiowskiDaniel Wydrych.

ag/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

BOR powołało zespół, który zbada przygotowania do wizyty Lecha Kaczyńskiego w Katyniu

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2016 13:50
W Biurze Ochrony Rządu powstał Zespół do oceny prawidłowości przygotowania i zabezpieczenia wizyty w Katyniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego i innych osób 10 kwietnia 2010 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mieszkańcy Smoleńska: na miejscu katastrofy powinien stanąć pomnik

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016 12:30
Od kilku lat władze obwodu smoleńskiego i Ministerstwo Kultury Federacji Rosyjskiej nie realizują porozumienia zawartego w 2010 roku przez prezydentów Polski i Rosji.
rozwiń zwiń