"Planeta singli". Hit na miarę "Listów do M."?

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 10:10
Od piątku w kinach oglądać będzie można nową komedię romantyczną z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych - "Planeta singli".
Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr w filmie Planeta singli
Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr w filmie "Planeta singli"Foto: Kino Świat/Hubert Komerski

Reżyserem obrazu jest Mitja Okorn, znany z wielkiego przeboju kinowego "Listy do M.". Czy "Planeta singli" okaże się równie dużym sukcesem?

W audycji omówimy także inne premiery tego tygodnia: "Spotlight" - amerykański thriller w doborowej obsadzie (Michael Keaton, Mark Ruffalo, Rachel McAdams), belgijski dramat "Ardeny", indyjski komediodramat "Umrika" oraz "Śpiewający obrusik" będący zbiorem czterech nowel przygotowanych przez studentów wydziału aktorskiego Łódzkiej Filmówki.

***

Na "Magazyn bardzo filmowy" w piątek (5.02) o godz. 20.19 zaprasza Anna Stempniak.

pg/mp

Zobacz więcej na temat: komedia Maciej Stuhr

Czytaj także

Maciej Stuhr: czekałem na bohatera ze skazą

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2015 14:50
- Rola w "Obławie" pozwoliła mi zagrać postać, którą od dawna miałem w głowie. W tym sensie była to rola najłatwiejsza dla mnie - mówi aktor. Ale rok premiery tego filmu okazał się bardzo trudny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Planeta singli". Gwiazdy flirtują w sieci

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2016 14:20
Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, a nawet Ewa Błaszczyk - oni wszyscy żyją na "Planecie singli", randkowej aplikacji stworzonej na potrzeby nowej polskiej komedii.
rozwiń zwiń