X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mobilizacja osób w wieku 50+

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 08:15
Dlaczego niewielu pracodawców decyduje się na skorzystanie z doświadczenia osób 50+?
Senior przy komputerze
Senior przy komputerzeFoto: Glow Images/East News

Wśród wielu pracodawców utarło się przekonanie, że osoby w wieku 50+ nie są dobrymi pracownikami, bo nie nadążają za zmieniającą się w błyskawicznym tempie rzeczywistością. Na to nakładają się często nasilające się po 50-ce problemy ze zdrowiem. Stąd bierze się niechęć do takich pracowników. Czy słusznie? Jak skutecznie osoby 50+ powinny aplikować o pracę? Jak zdobywać nowe kwalifikacje zawodowe? Po godz. 11 będzie radziła Elżbieta Ćwiklińska z Uniwersytetu II wieku.

Po godz. 9 kulinarne sposoby na poprawę nastroju. Czy cukier i słodycze naprawdę działają? Co jest lepsze na dłuższą metę - ciastko czy cytrus, cukierek czy gorzka czekolada? Zapytamy o to dietetyczkę Alicję Kalińską.

Po godz. 10 w cyklu "Głos za głos" gdzie są granice empatii? Czy powinniśmy dawać pieniądze żebrakom? Jak reagować na ulicznych grajków? Odwiedzi nas Paweł Kęska, rzecznik prasowy Caritas Polska.

W cyklu "Głos za głos" rozmawiamy bez polityki i bez obrażania. Zapraszamy do udziału w dyskusji od poniedziałku do czwartku po godz. 10.00. Telefon do studia: 22 645 22 66. Nowy temat dyskusji można zgłosić także pod numerem 22 645 26 26. Do dyspozycji słuchaczy są także pozostałe kanały komunikacji: nr sms 71 151 oraz profil radiowej Jedynki na facebooku.

***

Do słuchania "Czterech pór roku" w poniedziałek (15.02) od godz. 9 do 12 zaprasza Roman Czejarek.

ag/kd

Zobacz więcej na temat: 50+ dieta jedzenie senior
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

KRD: co drugi Polak po 50. zadowolony ze swojej sytuacji materialnej

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 08:35
Mimo że dochód 40 procent osób w wieku powyżej 50. roku życia nie przekracza 2 tys. zł miesięcznie, co drugi Polak w tej grupie wiekowej jest zadowolony ze swojej sytuacji finansowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

65+ i co dalej? Diagnoza sytuacji seniorów w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 15:00
Gdański Uniwersytet Medyczny opracował diagnozę sytuacji seniorów w Polsce. Co z niej wynika?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak dobrze spędzić starość w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2016 02:56
- U seniorów ważne jest spełnianie potrzeb nie tylko zdrowotnych, ale i psychologicznych. U osób, które przekroczyły 65 lat ważny jest również dobrostan duszy - mówi prof. Jacek Bigda z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
rozwiń zwiń