Jarosław Sellin o komisji śledczej ds. inwigilacji dziennikarzy?

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2016 14:30
Gościem "Sygnałów dnia" będzie poseł PiS i sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosław Sellin.
Jarosław Sellin
Jarosław SellinFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Projekt komisji śledczej mającej zbadać działania wobec dziennikarzy w ciągu ostatnich dziesięciu lat, dwóch lat rządów PiS, ośmiu lat rządów PO-PSL i pierwszych stu dni obecnego rządu, zgłosiła Platforma Obywatelska. Partia Grzegorzy Schetyny zrobiła to po tym, gdy minister koordynator służb Mariusz Kamiński ogłosił, że za rządów PO inwigilowano 48 dziennikarzy.

Jaki jest sens powołania komisji śledczej i czy ma ona szansę powstania? Zapytamy w poniedziałkowych "Sygnałach dnia" (29.02) Jarosława Sellina. Początek rozmowy o godz. 7.40.

***

"Sygnały dnia" codziennie od poniedziałku do soboty od godz. 6.10 do 9.00. W poniedziałek (29.02) zapraszają Michał RachońDaniel Wydrych.

tj

Zobacz więcej na temat: dziennikarze inwigilacja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mariusz Kamiński: ABW inwigilowała kilkudziesięciu dziennikarzy. Wstępne wyniki audytu w służbach

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 19:20
Taką informację przekazał minister koordynator służb podczas posiedzenia sejmowej komisji administracji i spraw wewnętrznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Inwigilowano dziennikarzy? "Trzeba wyjaśnić tę sprawę"

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2016 09:22
- Jeśli rzeczywiście do tego doszło, to jest to sytuacja oburzająca - tak doniesienia Mariusza Kamińskiego komentowała w radiowej Trójce Katarzyna Lubnauer.
rozwiń zwiń