X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jedynka w stolicy zimowego szaleństwa!

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2016 16:48
40. jubileuszowy Bieg Piastów to dobra okazja do podsumowania wspólnie spędzonych lat. Będą z nami twórcy i organizatorzy imprezy.
- Bieg Piastów zaistniał dzięki Polskiemu Radiu - mówił Julian Gozdowski
- Bieg Piastów zaistniał dzięki Polskiemu Radiu - mówił Julian GozdowskiFoto: Marcin Oliva Soto/Bieg Piastów

Od 1976 roku Bieg Piastów odbywa się corocznie, poza jednym w okresie stanu wojennego. Bieg Piastów należy do Europejskiej Ligi Biegów Długodystansowych Euroloppet oraz Światowej Ligi Biegów Długodystansowych (Worldloppet Ski Federation). Corocznie na Polanie Jakuszyckiej pojawiają się tysiące zawodników i kibiców.

A pomysłodawcą i twórcą całego tego zamieszania jest król Polany Jakuszyckiej Julian Gozdowski, honorowy komandor i prezes Stowarzyszenia Biegu Piastów. O godz. 7.15 na antenie radiowej Jedynki podzieli się wspomnieniami z tych 40 edycji. Spotkamy się także z prezesem Stowarzyszenia Bieg Piastów Zygmuntem Bobowskim (początek rozmowy o g. 7.40) oraz komandorem Biegu Piastów 2016 Dariuszem Serafinem (g. 8.15).

Serwis specjalny
Daniel Wydrych Zyta Bałazy 1200.JPG
Bieg Piastów z radiową Jedynką

Nie zabraknie także relacji reporterskich z zakończonych zawodów i zapowiedzi konkurencji sobotnich. W piątek biegaczom, którzy rywalizowali na dystansach 12 oraz 25 km techniką klasyczną, towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda – najlepsza od wielu dni w Jakuszycach.  rywalizowało prawie dwa tysiące osób. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w sobotę - w biegu na głównym dystansie 54 km klasykiem Radiowa Jedynka przyznaje swoja nagrodę - dla najlepszego Polaka!

***

Na "Sygnały dnia" w sobotę (5.03) w godz. 6.00 - 9.00 zapraszają Zuzanna Dąbrowska i Wiesław Molak.

asz


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Julian Gozdowski: Bieg Piastów zaistniał dzięki Polskiemu Radiu

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2015 08:26
- Mocno zabiegałem, żeby dostać się do Polskiego Radia. Chciałem przybliżyć informacje o tym, co dzieje się na Polanie Jakuszyckiej, na tzw. ziemiach odzyskanych - mówił w "Sygnałach dnia" honorowy prezes Stowarzyszenia Bieg Piastów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

40. Bieg Piastów. Klimat Jakuszyc wspaniale regeneruje siły

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2016 14:00
- Wszystkie trasy w nadleśnictwie Szklarska Poręba, jest ich w sumie 60 km, to trasy Biegu Piastów. Julian Gozdowski twierdzi, że można przygotować ich jeszcze więcej, ale to już praca dla kolejnych pokoleń – mówi Zyta Bałazy, nadleśniczy z Nadleśnictwa Szklarska Poręba.
rozwiń zwiń