Twarzą w twarz z Krzysztofem Jaryczewskim

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2016 21:00
W latach 80. XX wieku pierwszy wokalista Oddziału Zamkniętego Krzysztof Jaryczewski odniósł spektakularny sukces.
Krzysztof Jaryczewski będzie gościem kolejnej audycji Ocaleni w cyklu Twarzą w twarz.  Audycję poprowadzi Rafał Porzeziński
Krzysztof Jaryczewski będzie gościem kolejnej audycji "Ocaleni" w cyklu "Twarzą w twarz". Audycję poprowadzi Rafał PorzezińskiFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Lecz po nagraniu dwóch albumów "Oddział Zamknięty" i "Reda By Night" – w 1985 roku jego karierę przerwały choroba strun głosowych i uzależnienie od alkoholu i narkotyków.

Odbił się jednak od dna. Dziś ma dwa zespoły – "Exces" i "Jary Band". Dyskografia tego drugiego niedawno powiększyła się o płytę "Trudno powiedzieć".

***

Krzysztof Jaryczewski będzie gościem kolejnej audycji "Ocaleni" w cyklu "Twarzą w twarz" . Na spotkanie z rockmanem we wtorek (15.03) po godz. 23.00 zaprasza Rafał Porzeziński.

tj/mp


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Krzysztof Jaryczewski: utrata głosu uratowała mi życie

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2016 12:25
- Gdy zamilkłem, wreszcie potrafiłem posłuchać innych. Zaczęło do mnie docierać, że mam problem z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Wcześniej wszystko mi się mieszało: Bóg, diabeł, gwiazdor i szmata. To był potworny kocioł - mówi artysta.
rozwiń zwiń