X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wszystkie tajemnice królowej Elżbiety II

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2016 09:00
Zdyscyplinowana jak żołnierz, w głębi duszy nieśmiała, szukająca porady u niani i …Winstona Churchilla, wymagająca punktualności.
Fragment okładki książki Marka Rybarczyka O czym nie mówi królowa
Fragment okładki książki Marka Rybarczyka "O czym nie mówi królowa"Foto: mat.prasowe/Wydawnictwo Znak

Królowa Elżbieta II potrafi dawać znaki ochronie, określonym gestem trzymanej torebki i popijaja herbatę tylko w jednym rodzaju porcelany. Jaka jest naprawdę Elżbieta II? Porozmawiamy o tym w przededniu jej 90-tych urodzin z Markiem Rybarczykiem, wieloletnim dziennikarzem BBC, autorem biografii "Elżbieta II – o czym nie mówi królowa".  Zapraszamy po 11. 

W pierwszej godzinie audycji, czyli tuż po 9 zaprosimy Państwa do ogrodu. Dlaczego bratki są tak krótkotrwałe, czy warto teraz przesadzać kwiaty doniczkowe, które z naszych domowych kwiatów warto wystawiać na słońce i co już można zrobić w ogrodzie opowie dr Hanna Werblan-Jakubiec, dyrektor Ogrodu Botanicznego w Warszawie.

Po 10 porozmawiamy jak sobie radzą rodziny wielodzietne lub samotne matki dziecka z zespołem Downa. Czy dotąd liczyły na zinstytucjonalizowaną pomoc? Czego najbardziej potrzebują i czy łatwo odnajdują radość rodzicielstwa? Zapytamy o to Magdę Kumor ze szczecińskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "Iskierka".

***

Na audycję "Cztery pory roku" we wtorek (29.03) w godz. 9.10 - 12.00 zaprasza Roman Czejarek.

gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Zerówka" w szkole czy przedszkolu? Wybór należy do rodziców!

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2016 13:40
Roczne przygotowanie przedszkolne, popularnie nazywane zerówką, może odbywać się w przedszkolu lub w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej. - Decyzja co do tego, gdzie dziecko będzie się kształcić, zależy od rodzica - wyjaśnia Aleksander Tynelski z Ministerstwa Edukacji Narodowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fundusz socjalny. Kto dostanie zapomogę z pracy?

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2016 16:10
Pożyczki i bezzwrotne środki na cele mieszkaniowe, dotacje na wczasy, tworzenie zakładowych świetlic, przedszkoli i żłobków oraz wspólne wycieczki czy wyjścia do teatru. Na to można przeznaczyć środki z funduszu socjalnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ks. Jacek Stryczek: nie lubię zmieniać ludzi

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2016 16:00
- Lubię ich inspirować, żeby później sami się zmieniali – przyznaje ks. Stryczek, wyjaśniając dlaczego jego zdaniem religia kiedyś się rozwijała, a dziś się kurczy.
rozwiń zwiń