Tworzymy idealne miejsce do pracy

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2016 07:30
W najbliższej audycji wszystko o ergonomii w pracy. Jak miejsce do pracy wpływa na efektywność, motywację i zdrowie pracowników?
Zdaniem specjalistów zdrowszy pracownik to lepszy pracownik
Zdaniem specjalistów zdrowszy pracownik to lepszy pracownikFoto: Pixabay (Domena publiczna)

W audycji wyjaśnimy, jak powinno wyglądać optymalne miejsce dla pracownika i podpowiemy, jak wybrać odpowiednie biurka, krzesła oraz oświetlenie. Naszym gościem będzie prof. Piotr Wachowiak ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, autor opracowania "Sukces odpowiedzialnego pracodawcy to inwestycja w zdrowie pracownika".

Po godz. 10. dr Robert Jarema powie o portalu "Pora na doktora", czyli wirtualnej przychodni, która umożliwia pacjentom kontakt i konsultacje z lekarzem online. Projekt został ostatnio nagrodzony w Wielkiej Brytanii przez polonijny tygodnik "Polish Express".

W ostatniej godzinie audycji sprawdzimy natomiast, jak otaczające kolory wpływają na nasze samopoczucie, ale też na podejmowane przez nas decyzje. Naszym gościem będzie psycholog koloru dr Marek Borowiński.

***

Na "Cztery Pory Roku" we wtorek (19.04) w godz. 9.00 - 12.00 zaprasza Roman Czejarek.

mg/pg

Czytaj także

Śmierdząca sprawa - palacze w pracy mają dłuższy "urlop"

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2014 14:00
Jeśli wyskakujesz na "dymka" w pracy, statystycznie masz więcej wolnych godzin. - Wyliczyliśmy, że palacze mają 10 dni dodatkowego urlopu, czyli przepalą ponad osiemdziesiąt godzin - mówił w radiowej Jedynce Artur Ragan z agencji rekrutacyjnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Papierowe zwolnienia znikną

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2015 14:25
Od stycznia przyszłego roku wejdą w życie przepisy umożliwiające lekarzom wystawianie elektronicznych zwolnień lekarskich e-ZLA. Zmiana ma umożliwić powolne odejście od papierowego obrotu dotychczasowych zwolnień lekarskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pokaż mi swoje dłonie, a powiem Ci kim jesteś

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2016 09:15
Co mówią o nas nasze dłonie… naukowcom? Niezależnie od siebie w dwóch uczelniach prowadzone są badania na ten temat.
rozwiń zwiń