X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Podróż do korzeni - poznaj swoją własną historię!

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2016 12:05
W audycji będziemy rozmawiać o modzie na poszukiwanie rodzinnych korzeni. Jak się do tego zabrać, gdzie szukać informacji?
Najczęściej po zmarłych przodkach zostają nam zdjęcia, rzadziej inne pamiątki
Najczęściej po zmarłych przodkach zostają nam zdjęcia, rzadziej inne pamiątkiFoto: Pixabay (Domena publiczna)

Które instytucje mogą pomóc w stworzeniu drzewa genealogicznego? O tym opowie Adam Pszczółkowski - genealog, heraldyk, konsultant Związku Szlachty Polskiej.

Będziemy też przestrzegać przed oszustami, którzy oferują pracę w Polsce, ale zwłaszcza za granicą i żądają pieniędzy za tzw. pośrednictwo. Na co uważać, jak powinna wyglądać umowa o pracę, jak sprawdzać nieuczciwych pośredników pracy? Zapytamy o to Łukasza Guzę z "Gazety Prawnej".

Ponadto w audycji także rozmowa z Piotrem Tałałajem – celnikiem z Izby Celnej w Warszawie. Nasz gość odpowie na pytania, czego nie wolno wywozić i wwozić do Polski oraz co może grozić za kupowanie i przywożenie podróbek markowej odzieży (jak się okazuje, ponad połowa Polaków przyznaje się do kupowania takich podróbek).

***

Na audycję "Cztery Pory Roku" we wtorek (26.04) w godz. 9.00 - 12.00 zaprasza Roman Czejarek.

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polska emigracja. Gdy życie zmusza do wyjazdu

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 16:00
Ponad dwa miliony Polaków wyjechało do pracy za granicę. W większości są to mieszkańcy wsi i małych miast pochodzący ze ściany wschodniej. Jeżeli nałożyć na to mapę polskiego bezrobocia to widać, że jest ono tam najwyższe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Drzewo genealogiczne - warto kultywować więzi międzypokoleniowe

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2016 12:34
- Czujemy się wtedy komfortowo, jesteśmy zaopiekowani, przytuleni, wiemy, skąd jesteśmy - mówiła w Jedynce psycholog Aneta Styńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Program "Rodzina 500+" powstrzyma emigrację ze wsi?

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016 12:35
Od 2004 roku 20 procent mieszkańców Warmińsko-Mazurskiego wyemigrowało na Zachód. Magda i Tomek Rupińscy postanowili pójść pod prąd. W Rutkowie prowadzą gospodarstwo, niedługo spodziewają się trzeciego dziecka.
rozwiń zwiń