X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Następstwa kulturowe katastrofy w Czarnobylu

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2016 13:00
Jak to wydarzenie wpłynęło na świat kina, teatru, gier komputerowych, literatury?
26 kwietnia 1986 roku w reaktorze jądrowym bloku energetycznego nr 4 elektrowni jądrowej w Czarnobylu w wyniku przegrzania reaktora doszło do wybuchu wodoru, pożaru oraz rozprzestrzenienia się substancji promieniotwórczych
26 kwietnia 1986 roku w reaktorze jądrowym bloku energetycznego nr 4 elektrowni jądrowej w Czarnobylu w wyniku przegrzania reaktora doszło do wybuchu wodoru, pożaru oraz rozprzestrzenienia się substancji promieniotwórczychFoto: Ben Fairless/Wikimedia Commons/CC

Na ten temat porozmawimy w radiowej Jedynce z dr. Łukaszem Jasiną (KulturaLiberalna.pl). Będzie można też wysłuchać korespondencji Macieja Jastrzębskiego z Moskwy.

W "Więcej świata" także o prawyborach w USA. Donald Trump i Hillary Clinton - czy mają już "w kieszeni" nominacje partyjne na kandydatów w zasadniczym wyścigu do Białego Domu? Odpowiedzi na to pytanie poszukamy wraz z Tomaszem Zalewskim, byłym korespondentem PAP w Waszyngtonie.

***

Na audycję "Więcej świata" w niedzielę (1.05) po godz. 18 zaprasza Jarosław Kocieszewski.

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

To była największa katastrofa w historii energetyki jądrowej. Mija 30 lat od awarii w Czarnobylu

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2016 07:40
Błąd operatora sprawił, że reaktor 26 kwietnia 1986 roku przegrzał się i doszło do eksplozji. Co do wpływu tego zdarzenia na życie i zdrowie ludzi nie ma zgody do dziś.
rozwiń zwiń