X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Podwójne Espresso" - nowe pasmo Jedynki o poranku

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2016 09:39
Już niedługo startuje nowe, pogodne, poranne pasmo prowadzone przez popularne radiowe małżeństwo – Monikę Tarkę i Roberta Kilena.
Robert Kilen i Monika Tarka
Robert Kilen i Monika TarkaFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

"Podwójne Espresso" w zamierzeniu ma być audycją, która w lekkiej formie pomoże jej słuchaczom dobrze rozpocząć dzień. Między 5 a 7 rano usłyszymy m.in. "Jedynki w Jedynce", czyli przegląd najważniejszych tytułów prasowych, a w "Śmietance towarzyskiej" Monika i Robert przejrzą prasę kolorową. Słuchacze będą mogli spróbować zamówić budzenie u prowadzących program oraz wziąć udział w porannej gimnastyce. Nie zabraknie oczywiście "Radia kierowców, serwisów informacyjnych i prognozy pogody.

- Chcemy pomóc słuchaczom rozpocząć dzień z uśmiechem. Osobowość gospodarzy porannego pasma, ich pogoda ducha i dużo pogodnej muzyki z pewnością to ułatwią. Małżeńskie przekomarzanki, które są znakiem firmowym Moniki i Roberta doskonale pokażą, że wprawdzie kobiety i mężczyźni są z różnych planet, jednak Ziemia jest całkiem dobrym miejscem do tego, by żyć tu razem – powiedział Rafał Porzeziński, dyrektor Programu Pierwszego Polskiego Radia.

"Poranne rozmaitości" (dotychczas między 5 a 6) znikną z anteny, a Redakcja Rolna zagospodaruje czas antenowy w magazynie "W samo południe" oraz w paśmie gospodarczym.

"Sygnały dnia", które teraz będą nadawane od 7 do 9 poprowadzą od poniedziałku do czwartku Piotr Gociek i Daniel Wydrych, w piątki Wojciech Dąbrowski z Danielem Wydrychem, a w sobotę Krzysztof Grzesiowski i Wiesław Molak

Michał Rachoń i Zuzanna Dąbrowska, dotychczasowi współgospodarze poranków, poprowadzą od czerwca nowe programy popołudniowe.

Radiowa Jedynka od najbliższego poniedziałku w godzinach 22.30 – 3.00 będzie nadawać nowe pasmo programowe "Noce z reportażem". Gospodarzem audycji będzie Wiesław Molak, jego gośćmi w studiu autorzy i bohaterowie reportaży, a telefonicznie słuchacze. W każdy poniedziałek Jedynka wyemituje dwie premierowe audycje Studia Reportażu Polskiego Radia i stworzy doskonałą okazję do dyskusji dla miłośników tego gatunku radiowego. W pozostałe dni tygodnia reportaż w radiowej Jedynce będzie emitowany po 22.30.

- Cieszę się, że nasi słuchacze będą mieli możliwość spokojnego smakowania najlepszych produkcji polskiej szkoły reportażu – dodał Porzeziński.

"Jest sprawa", czyli reportaż interwencyjny Mariusza Pieśniewskiego realizowanego przez Program Pierwszy we współpracy z "Super Expresem" będzie nadal nadawany w każdy piątek o godz. 15.

Z Radiową Jedynką od 15 maja rozstaje się Janusz Weiss, a jego miejsce w paśmie ekonomicznym zajmie dziennikarz ekonomiczny Polskiego Radia Mariusz Gzyl.

mat.promocyjne,tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

90. urodziny radiowej Jedynki. "To żywa antena"

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2016 21:47
Ze studia koncertowego im. Władysława Szpilmana nadano specjalną audycję z okazji jubileuszu. Dziennikarze poszczególnych redakcji radiowej Jedynki opowiadali o swojej pracy, wspomnieniach i kontaktach ze słuchaczami.
rozwiń zwiń