X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gdy młodzi uciekają z domu...

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016 16:50
Rocznie policja przyjmuje 9 tys. zgłoszeń o zaginięciach dzieci i młodzieży. Szczęśliwie 90 proc. młodych ludzi szybko się odnajduje.
Ucieczka z domu często jest efektem wcześniejszych problemów w życiu młodego człowieka
Ucieczka z domu często jest efektem wcześniejszych problemów w życiu młodego człowiekaFoto: Glow Images/East News

Jednak nie wszystkie historie mają pozytywny finał. Gdzie szukać pomocy, jeśli taka sytuacja zdarzy się w naszej rodzinie? Czy zgłaszać się tylko na policję? W jaki sposób wykorzystywać nowoczesne, mobilne aplikacje do tego rodzaju poszukiwań? O tym po godz. 10. opowie Izabela Jezierska–Świergiel z Fundacji ITAKA.

Po 9. zajmiemy się natomiast tematem robienia zdjęć na wakacjach. Okazuje się, że trzeba uważać co i... za ile fotografujemy! Ile kosztuje sesja zdjęciowa w Tatrzańskim Parku Narodowym, nocne zdjęcia wieży Eiffla lub słynnego napisu "Hollywood" w Los Angeles? I czy można bez przeszkód publikować je w internecie? Odpowiedzi na te pytania wcale nie są takie oczywiste. Więcej szczegółów przybliży Anna Brzezińska-Skarżyńska, redaktor naczelną PAP Foto.

W ostatniej godzinie audycji zastanowimy się natomiast, jak być asertywnym w pracy, kiedy powiedzieć "nie", jak zdobywać pewność siebie i poczucie własnej wartości. O tym Robert Jasiński - doradca, trener i coach zajmujący się m.in. relacjami pracownik-pracodawca.

***

Na audycję "Cztery Pory Roku" w czwartek (9.06) w godzinach 9.00 - 12.00 zaprasza Roman Czejarek.

mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szefowa inspekcji pracy: kontrole w firmach bez zapowiedzi

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 14:00
- Konia z rzędem temu, kto przeprowadzi skuteczną, zapowiedzianą kontrolę np. w kwestiach dotyczących legalności zatrudnienia - mówiła w magazynie "Z kraju i ze świata" Iwona Hickiewicz, Główny Inspektor Pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fundusz socjalny. Kto dostanie zapomogę z pracy?

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2016 16:10
Pożyczki i bezzwrotne środki na cele mieszkaniowe, dotacje na wczasy, tworzenie zakładowych świetlic, przedszkoli i żłobków oraz wspólne wycieczki czy wyjścia do teatru. Na to można przeznaczyć środki z funduszu socjalnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomek Sikora od 50 lat z aparatem w ręku

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2016 15:00
Tworzył plakaty teatralne i filmowe, fotografował modę dla takich marek, jak Giorgio Armani, Dries Van Noten, Issey Miyake czy Prada, dwukrotnie został uznany za najlepszego fotografa reklamowego w Australii i Oceanii. Jedynkę odwiedził Tomek Sikora.
rozwiń zwiń