Monika Tarka i Robert Kilen w "Podwójnym Espresso" i na koncertach "Lata z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2016 17:38
Do zespołu prowadzących "Lato z Radiem" dołączyli Monika Tarka i Robert Kilen. Codziennie od poniedziałku do piątku para obudzi też słuchaczy Jedynki, serwując im "Podwójne Espresso”.
Audio
  • 20 czerwca rusza letnia ramówka radiowej Jedynki!
Monika Tarka-Kilen i Robert Kilen
Monika Tarka-Kilen i Robert KilenFoto: PR

"Podwójne Espresso", codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 5.00- 6.00, to radiowa pobudka, na którą zaprasza wyjątkowa para, prywatnie małżeństwo, Monika Tarka i Robert Kilen. 

W programie m.in. "Jedynki w Jedynce", czyli pierwszy poranny przegląd prasy, a także konkurs "Jeden na jeden", dzięki któremu słuchacze z samego rana będą mogli rozruszać szare komórki.

Poza tym będzie to, co interesuje wszystkich, gdy rano wstają, czyli informacje, komentarze i pogoda, a co najważniejsze uśmiech, poranna dawka optymizmu i pozytywny stosunek do życia, który dodaje energii na cały dzień. Jeżeli ktoś wstanie lewą nogą to Monika z Robertem postarają się poprawić mu humor.

Od 20 czerwca w ramach audycji "Lato z Radiem" dziennikarze porozmawiają o najbardziej interesujących słuchaczy sprawach w programie "Co ludzie mówią, czyli rozmowa z życia wzięta". Ponadto Monika Tarka i Robert Kilen w każdą sobotę pojawią się na scenie koncertów trasy  "Lata z Radiem" 2016, które wspólnie poprowadzą.

Pierwszy koncert tegorocznej trasy już 25 czerwca w Legionowie, wśród wykonawców pojawią się m.in. Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Leszcze i Kacper Kuszewski oraz zespół Raz Dwa Trzy.

Inna z nowości w naszej letniej ramówce to "Ekspres Jedynki" - audycja, którą wypełnią najnowsze informacje z kraju i ze świata, muzyka, rozrywka, ale również pogłębione analizy, dyskusje i debaty. Codziennie - od poniedziałku do piątku, między 15 a 18 - będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych, notowaniach giełdowych, ale chcemy też być jak najbliżej naszych słuchaczy, ich codziennych problemów i radości.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak