X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Kownacka nominowana do tytułu Mistrza Mowy Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2016 13:41
Dziennikarka radiowej Jedynki znalazła się w dziesiątce kandydatów do tego prestiżowego wyróżnienia.
Małgorzata Kownacka
Małgorzata KownackaFoto: J. Konecki/Polskie Radio

Małgorzata Kownacka przez 15 lat była wiernym kibicem Mistrza Mowy Polskiej; uczestniczyła w większości nominacji i gali. - Jesteśmy tu po raz szesnasty. Zastanawiam się co ja tutaj robię na tej scenie? Tak sobie myślę, że jestem nominowana przez zasiedzenie - żartowała podczas uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie autorka niezliczonych audycji o zdrowiu, ludziach, roślinach i zwierzętach.

Nominowany został również Artur Orzech, z wykształcenia iranista, z zawodu dziennikarz. - Staram się dbać o poprawność języka, szczególnie na antenie Polskiego Radia, gdzie jest to niezwykle istotne - mówił dziennikarz Trójki.

Kolejna nominacja przypadła dyrektorowi warszawskiego ZOO Andrzejowi Kruszewiczowi, który od lat występuje na antenie radiowej Trójki. - Tuż przed siódmą w piątki u pana Wojciecha Manna - Mistrza Mowy Polskiej opowiadam o ptakach i tu nie ma cudów - jak się mówi o ptakach to mówi się po prostu z polotem - powiedział Andrzej Kruszewicz.

W tym roku nominacje otrzymali aktorzy: Jadwiga Barańska, Marian Dziędziel i Henryk Błażejczyk, a także ksiądz Adam Boniecki, podróżniczka Elżbieta Dzikowska, dziennikarz sportowy Przemysław Babiarz i dziennikarz Konrad Piasecki.

Nominacje do tytułu Kuźni Mistrzów Mowy Polskiej otrzymały następujące insytytucje: Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe" oraz Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie, VIII Liceum Ogólnokształcące i 58. Gimnazjum im. Króla Władysława IV w Warszawie oraz Zespół Artystyczny "Gawęda".

Laureatów szesnastego Programu Mistrz Mowy Polskiej poznamy 19 września na gali w Płocku. Radiowa Jedynka jest patronem medialnym wydarzenia.

IAR, tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak