X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Raz, dwa, trzy. Pierwszy koncert Lata z Radiem w Legionowie

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 10:00
Już w ten weekend rozpocznie się największa w Polsce wakacyjna trasa koncertowa promująca kultową audycję radiowej Jedynki – "Lato z Radiem".
Koncert zespołu Raz Dwa Trzy
Koncert zespołu Raz Dwa Trzy Foto: W. Kusiński/Polskie Radio

Na scenach w Legionowie i Włocławku pojawią się m.in. zespoły Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Leszcze, Raz Dwa TrzyVarius Manx oraz Andrzej Piaseczny.

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie internetowej Jedynki oraz na latozradiem.pl.

W sobotę 25 czerwca sierpnia na plac przy Domu Handlowym MAXIM przy ul.Siwińskiego w Legionowie o dobrą zabawę zadbają zespoły Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Leszcze oraz Raz Dwa Trzy.

Kolejnego dnia, w niedzielę 26 czerwca, ekipa "Lata z Radiem" przeniesie się do Włocławka, gdzie na scenie przy Hali Mistrzów przy Al. Fryderyka Chopina pojawią się zespoły Arka Noego
Maleo reggae Rockers, Varius Manx oraz Andrzej Piaseczny.

Koncerty poprowadzą Monika TarkaRobert Kilen w soboty oraz Marcin Kusy w niedziele.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny!

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak