Raz, dwa, trzy. Pierwszy koncert Lata z Radiem w Legionowie

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 10:00
Już w ten weekend rozpocznie się największa w Polsce wakacyjna trasa koncertowa promująca kultową audycję radiowej Jedynki – "Lato z Radiem".
Koncert zespołu Raz Dwa Trzy
Koncert zespołu Raz Dwa Trzy Foto: W. Kusiński/Polskie Radio

Na scenach w Legionowie i Włocławku pojawią się m.in. zespoły Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Leszcze, Raz Dwa TrzyVarius Manx oraz Andrzej Piaseczny.

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie internetowej Jedynki oraz na latozradiem.pl.

W sobotę 25 czerwca sierpnia na plac przy Domu Handlowym MAXIM przy ul.Siwińskiego w Legionowie o dobrą zabawę zadbają zespoły Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Leszcze oraz Raz Dwa Trzy.

Kolejnego dnia, w niedzielę 26 czerwca, ekipa "Lata z Radiem" przeniesie się do Włocławka, gdzie na scenie przy Hali Mistrzów przy Al. Fryderyka Chopina pojawią się zespoły Arka Noego
Maleo reggae Rockers, Varius Manx oraz Andrzej Piaseczny.

Koncerty poprowadzą Monika TarkaRobert Kilen w soboty oraz Marcin Kusy w niedziele.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny!

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

tj