Kasia Stankiewicz i Varius Manx podbiją Włocławek

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 12:50
Za nami Legionowo i pierwsze koncerty tegorocznej trasy Lata z Radiem. To jednak nie koniec upalnego grania. W niedzielę przenosimy się do Włocławka.
Kasia Stankiewicz
Kasia StankiewiczFoto: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

W sobotę 25 czerwca sierpnia na placu przy Domu Handlowym MAXIM przy ul.Siwińskiego w Legionowie o dobrą zabawę zadbały zespoły Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Leszcze oraz Raz Dwa Trzy.

Transmisja wideo wybranych koncertów na stronie latozradiem.pl.


 


W niedzielę 26 czerwca, ekipa "Lata z Radiem" przeniosła się do Włocławka, gdzie na scenie przy Hali Mistrzów przy Al. Fryderyka Chopina pojawią się zespoły Arka Noego, Maleo Reggae Rockers, Varius ManxKasia Stankiewicz oraz Andrzej Piaseczny. Koncert prowadzi Marcin Kusy.

Początek koncertu o godz. 16. Jak zawsze - wstęp wolny! 

Varius Manx i Kasia Stankiewicz wystąpią po 19.00 Pierwszy Program Polskiego Radia poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek.

W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

tj

Czytaj także

"Laski, Laski" - Leszcze z premierą na koncercie "Lata z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2016 20:04
- Atmosfera jest letnia i festiwalowa, a zwycięstwo biało-czerwonych na EURO 2016 daje nam dodatkową motywację, koncert będzie czystą przyjemnością – mówił w Jedynce Kacper Kuszewski, wokalista zespołu Leszcze.
rozwiń zwiń