X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jerzy Trela w roli Boga - audiobookowa superprodukcja w Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2016 05:30
Po raz pierwszy w historii powstaje słuchowisko z całego tekstu Biblii, bez skrótów, ze specjalnie napisaną muzyką i efektami dźwiękowymi.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Wikimedia Commons/Domena Publiczna

Większość z nas patrzy na Biblię przez pryzmat religijny, ale spojrzenie na nią po prostu na zbiór opowieści sprawia, że zaczynamy postrzegać tę książkę zupełnie inaczej. Biblia bowiem to nie tylko Święta Księga Chrześcijan. To najprawdopodobniej najbardziej fascynująca książka, jaka kiedykolwiek powstała.

W superprodukcji Krzysztofa Czeczota bierze udział około 300 aktorów, m.in. Jerzy Trela w roli Boga, Adam Woronowicz w roli Jezusa, Anna Seniuk, Krystyna Janda, Małgorzata Kożuchowska i Wojciech Malajkat. 

Całość będzie trwała około 110 godzin i zostanie udostępniona w internecie. Na razie powstały dwie godziny słuchowiska.

***

W "Lekturach Jedynki", od poniedziałku (18.07), o godz. 23.55, zapraszamy do słuchania wybranych fragmentów Biblii nagranych przez Krzysztofa Czeczota w formie słuchowiska.

tj/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Audiobook jakiego nie było. Biblia w wersji hollywoodzkiej

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2016 12:31
Po raz pierwszy w historii powstaje słuchowisko z całego tekstu Biblii, bez żadnych skrótów, ze specjalnie napisaną muzyką i efektami dźwiękowymi. Wystąpią polskie gwiazdy, ale na udział w nagraniu mają też szansę amatorzy.
rozwiń zwiń