X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spotkanie Grupy Wyszehradzkiej w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 12:19
Spotkanie szefów rządów państw GW ma być okazją do dyskusji m.in. o funkcjonowaniu Unii Europejskiej po Brexicie.
Premier Węgier Viktor Orban, premier Polski Beata Szydło, premier Czech Bohuslav Sobotka i premier Słowacji Robert Fico kroją tort z okazji 25-lecia Grupy Wyszehradzkiej
Premier Węgier Viktor Orban, premier Polski Beata Szydło, premier Czech Bohuslav Sobotka i premier Słowacji Robert Fico kroją tort z okazji 25-lecia Grupy Wyszehradzkiej Foto: PAP/Radek Pietruszka

Pierwsze spotkanie zorganizowane podczas polskiej prezydencji w Grupie Wyszehradzkiej skomentuje Krzysztof Rak, ekspert Ośrodka Analiz Strategicznych.

Przed wyborami w USA: podsumowanie konwencji republikanów w Cleveland, przygotowania do spotkania demokratów, które odbędzie się 25 lipca - rozmowa z Romanem Rewaldem z Amerykańskiej Izby Handlowej.

Europa drży przed kolejnymi "samotnymi wilkami", a w Norwegii w tym tygodniu mija 5 lat od podwójnego zamachu terrorystycznego dokonanego przez Andersa Breivika. Jak ta tragedia zmieniła Norwegów - o tym z Oslo Adrian Bąk.

***

Na "Więcej świata" w czwartek (21.07.) o godz. 18.15 zaprasza Jarosław Kociszewski.

ut/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grupa Wyszehradzka może zyskać na Brexicie?

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2016 12:36
Brexit może politycznie umocnić Grupę Wyszehradzkej w UE; to prosta matematyka; jeśli kraj z tak dużą populacją jak Wlk. Brytania opuszcza Unię, rola Grupy rośnie - mówi PAP Tomas Strazay z Slovak Foreign Policy Association. Jednak według Anity Sobjak z PISM Brexit może nieść za sobą ryzyko izolacji V4.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekspert: zmiana traktatów europejskich byłaby niekorzystna dla Grupy Wyszehradzkiej

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 11:24
- Jeśli Polska wystąpiłaby z propozycją, która byłaby w opozycji do propozycji Niemiec lub Francji, Czechy stanęłyby po stronie Niemiec - mówi Vit Dostal z czeskiego think-tanku Association for International Affairs (AMO).
rozwiń zwiń