Lato z Radiem 2016. W gościnnych progach Stalowej Woli

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2016 13:00
Ekipa "Lata z Radiem" będzie na miejscu już od rana. Stalowa Wola to bowiem kolejny przystanek w ramach naszej wakacyjnej trasy koncertowej.
W audycji relacje Sławy Bieńczyckiej i Bogdana Sawickiego (na zdjęciu)
W audycji relacje Sławy Bieńczyckiej i Bogdana Sawickiego (na zdjęciu)Foto: Sebastian Gołos/Polskie Radio

Miejscowe atrakcje już po 10.00 przed słuchaczami odkrywać będą Sława Bieńczycka i Bogdan Sawicki.

Ponadto w audycji "Kronika olimpijska" (10.20).

A po 16.00 na na Stadionie Miejskim przy ul. Hutniczej 15 niezapomnianą atmosferę i wspaniałe muzyczne przeżycia zagwarantują Maleo Reggae Rockers, grupa T.Love oraz gwiazda wieczoru - Ewa Farna. Wyjątkowy program dla dzieci przygotowała Arka Noego. Koncert poprowadzi Marcin Kusy. Gospodarzami studia plenerowego radiowej Jedynki będą Sława Bieńczycka i Bogdan Sawicki.

Dzięki poszerzonej współpracy Polskiego Radia i Telewizji Polskiej część tegorocznych koncertów można oglądać na żywo dzięki realizacji telewizyjnej na stronie latozradiem.pl. Ponadto obszerne materiały są retransmitowane na antenie TVP3.

Radiowa Jedynka zaprasza na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z Latem z Radiem 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd Lata z Radiem. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

***

Na "Lato z Radiem" w niedzielę (14.08) w godz. 10.10-12.00. zaprasza Małgorzata Raducha.

pg

Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem 2016

Czytaj także

Lato z Radiem 2016. "Arka Noego to kolejne miejsce do zabawy"

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2016 19:46
- Te dzieciaki nie mają żadnego stresu, nie czują, że występują. To jest część zabawy. Bawią się na podwórku, w domu i na scenie - mówi Robert Friedrich "Litza" o zespole Arka Noego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem w stolicy radiowej Jedynki, czyli Stegnie

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2016 12:47
Ekipa Lata z Radiem 2016 dotarła do najpiękniejszego miejsca na Mierzei Wiślanej, do Stegny, gdzie na bulwarze Radiowej Jedynki turyści mogą odpocząć na stylowych ławeczkach, noszących imiona audycji Programu 1.
rozwiń zwiń